Denizli’de çıplak vatandaştan polisi şok eden hareket

Dün gece Denizli’de herkesi şaşırtan bir olay yaşandı. Aldığı aşırı alkolün etkisiyle çırılçıplak soyunup kent merkezinde koşturan vatandaş, ertesi gün polisleri bularak kendisine iyi davrandıkları gerekçesiyle öptü.

Denizli’de çıplak vatandaştan polisi şok eden hareket

Denizli’de bir vatandaş, aldığı alkolün etkisiyle soyunarak kent merkezinde çırılçıplak şekilde koşmaya başladı. Kendisine müdahale eden polis, montunu çıkartarak çıplak vatandaşın üzerini örttü. Kendisine iyi davranıldığı için mutlu olan vatandaş, polis ekibine teşekkür ederek yanağından öptü. Sarhoş vatandaş teşekkür ettikten sonra ekiple özçekim de yaptı.

Dün gece saatlerinde, Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde hem polisi hem de duyanları şaşırtan bir olay yaşandı. Parası olmadığı için ölen kardeşinin cenazesine gidemediğini ifade eden Tayfun Dilbe adlı vatandaş, aldığı aşırı alkolün etkisiyle çırılçıplak soyunarak kentin merkezi noktası olan Çınar Meydanı’nda dolaşmaya başladı. Şehrin simgesi olan Horoz Heykeli’nin etrafında çıplak şekilde koştuğu görülen sarhoş vatandaşa bölgede görev yapan polis ekibi müdahale etti. Görevli ekipten bir polis, üzerindeki ceketi çıkartarak Dilbe’nin üstünü örttü ve sonrasında sarhoş vatandaşı ekip arabasına aralarak üşümesine engel oldu. Karakola götürdükleri Dilbe’nin ihtiyaçlarını gideren polis ekipleri, sakinleşmesinin ardından çıplak vatandaşı adresine kadar bıraktı.

Ertesi gün kendine gelen vatandaş tekrar Çınar Meydanı’na gelerek kendisine yardımcı olan polis ekiplerini buldu. Dilbe yaptığı taşkınlıklara rağmen kendisine iyi davranan ekibe teşekkürlerini iletti. Montunu çıkartıp kendisine veren polisi yanağından öpen Dilbe, ekiple birlikte özçekim de yaptıktan sonra olay yerinden ayrıldı.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar