Denizli’de İki Aile Hastane Bahçesinde Birbirine Saldırdı!

Denizli'de, aralarında daha önceden bir tartışma olduğu iddia edilen iki aile, hastane bahçesinde karşılaştı. Yaklaşık 25 kişi sopalar ve döner bıçakları ile birbirine saldırdı. Kavga sırasında 1 kişi yaralanırken 4 kişi de gözaltına alındı. İşte detaylar...

Denizli’de İki Aile Hastane Bahçesinde Birbirine Saldırdı!

Denizli‘de, aralarında daha önceden bir tartışma olduğu iddia edilen iki aile, hastane bahçesinde karşılaştı. Yaklaşık 25 kişi sopalar ve döner bıçakları ile birbirine saldırdı. Kavga sırasında 1 kişi yaralanırken 4 kişi de gözaltına alındı.

Denizli’de Merkezefendi İlçesinde Döner Bıçaklı Kavga!

Olay, Merkezefendi ilçesi Denizli Devlet Hastanesi bahçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Hastanenin acil girişinde karşılaşan iki grup arasında önce sözlü tartışma yaşandı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından yaklaşık 25 kişilik iki grup birbirlerine saldırmaya başladı. O esnada taraflardan birkaç kişi araçlarına yönelerek, sopa ve döner bıçağı gibi malzemeler ile birbirlerine saldırdı.

Güvenlik Personeli Ayırdı

Denizli Devlet Hastanesi Acil girişine kadar sürüklenen grubu hastanenin güvenlik personeli ayırmaya çalıştı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis ekipleri 25 kişiden oluşan iki grubu güçlükle ayırdı.

1 yaralı, 4 gözaltı

İki grup arasında ki kavgada henüz ismi öğrenilmeyen bir kişi döner bıçağı ile yaralandı. Sağlık görevlileri, yaralı şahsı tedaviye aldı. O esnada polis ekipleri öfkeli grubu Çocuk Acil kısmında bir süre tutarak olaya karışan kişileri sakinleştirdi. Polis ekipleri kavgaya karışan 4 şahsı ise gözaltına aldı. Hastaneye kaldırılan şahsın ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
Öfkeli aile üyeleri hastanede tedavi altında olan yaralı şahsın yanına gitmek isteyerek güvenlik personeline zor anlar yaşatması dikkatlerden kaçmadı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar