Denizli’de ilginç olay! Uyuşturucu bağımlısı genç, babasını soydu

Denizli’de herkesi şaşırtan bir olay yaşandı. Uyuşturucu bağımlısı genç, babasına ait motor ve arabayı çaldı. Soyulan baba güvenlik kamerasını inceleyip hırsızın oğlu olduğun öğrenince şikayetçi olmadı.

Denizli’de ilginç olay! Uyuşturucu bağımlısı genç, babasını soydu

Denizli’de uyuşturucu bağımlısı olduğu öğrenilen genç, arkadaşıyla birlikte, önce babasına ait motoru çaldı. Güvenlik kamerasını inceleyen talihsiz baba, hırsızın oğlu olduğunu öğrenince şikayetçi olmaktan vazgeçti. Olaydan dört gün sonra yine oğlu tarafından bu sefer arabası çalınan baba, bu sefer şikayetçi oldu. Bağımlı gencin arabayı çalarkenki görüntüleri ise saniye saniye kameralara yakalandı.

2 Hafta önce Denizli’deki bir apartmanın önüne gelen 21 yaşındaki A.P. ve bir arkadaşı, etrafı kontrol ettikten sonra girişin yanında bulunan motoru çalmak için girişimde bulundu. Bir süre uğraştıktan sonra motoru alan A.P., arkadaşının da yardımıyla motoru kaçırdı.

ARABAYLA GEZERKEN YAKALANDI

Hırsızlık yapan gencin babası H.P. ise, sabah işe gitmek üzere evden çıktığında motorunun yerinde olmadığını fark etti. Apartmanın güvenlik kamerasının izleyen H.P., motorunun yanına gelip çalan 2 kişiden birinin oğlu olduğu görünce polis ekiplerine şikayet etmedi. Aradan dört gün geçtikten sonra H.P. arabasının da park ettiği yerden çalındığı fark edince bu sefer karakola giderek oğlunda şikayetçi oldu.

Gelen şikayet üzerine polis ekipleri, hırsız A.P. ve arkadaşı için yakalama çalışması başlattı. A.P.’nin dün iki arkadaşı ile beraber arabayla gezerken ekipler tarafından yakalandığı öğrenildi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir