Denizli’de karısı boşanmak isteyen vatandaş intihara kalkıştı

Denizli’de karısının boşanma davası açtığını öğrenen bir eş, ormanlık alana giderek intihara kalkıştı. Ailesinin ihbarı üzerine bölgeye giden ekipler, adamı donmak üzereyken buldu.

Denizli’de karısı boşanmak isteyen vatandaş intihara kalkıştı

Olay, Denizli’nin Merkezefendi ilçesi Göveçlik Mahallesi’nde meydana geldi. Karısının kendisine boşanma davası açtığını öğrenen Soner C., ormanlık alana giderek intihar girişiminde bulundu. Soner C.’nin, aile üyelerine intihar edeceğini belirten bir mesaj attığı öğrenilirken, kendisinin hayatından endişe eden ailesi, 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarda bulundu. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda polis, sağlık, AFAD ve arama kurtarma ekipleri sevk edildi. Geniş çapta sürdürülen arama çalışmalarına aile üyeleri de katıldı. Uzun süreli arama çalışmalarının ardından baba Ali İhsan C., oğlunu yerde hareketsiz halde buldu.

HASTANEYE KALDIRILDI

Baba Ali İhsan C., yerde hareketsiz halde yatan oğlu Soner C.’yi görünce öldüğünü düşündü. Daha sonra oğlunu kaldırmak isteyen Ali İhsan C., Soner C.’nin yaşadıını fark etti. Donmak üzere olan Soner C., babası ile birlikte arama çalışmalarını sürdüren ekiplerin yanına geldi. Sağlık ekipleri tarafından tedaviye alınan Soner C., Servergazi Devlet Hastanesine kaldırıldı. Baba Ali İhsan C. ile oğlunun geldiğini gören anne Zeynep C.’nın çığlıklarla oğluna sarıldığı görüldü. Anne Zeynep C., gözyaşları içerisinde; “Oğlum ben sana hep soruyorum. Sen derdini anlatmıyorsun” demesi yürekleri dağladı.

BEN ÖLMÜŞ DİYE GİTTİM”

Oğluna ilk ulaştığı anları anlatan baba Ali İhsan C., “Ben ölmüş diye gittim ama çok şükür bir şeyi yoktu. Zor kaldırdım, kendinden geçmişti zaten. Ne zamandır oradaydı bilmiyorum, her yeri uyuşmuştu. Koluna girerek, indirdim, geldim” dedi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar