DENİZLİ’DE KUMARBAZLARA CEZA YAĞDI!

DENİZLİ’DE KUMARBAZLARA CEZA YAĞDI!

Denizli Emniyet Müdürlüğü 13-19 Nisan tarihleri arasında şehirdeki asayiş raporunu açıkladı. 18 şahıs yakalanırken 9 şahıs adli makamlarca tutuklandı. İşyeri ve lokallerde kumar oynayan ve oynatan şahıslara ise ceza yağdırıldı.

Denizli’de 13-19 Nisan tarihleri arasında adli makamlardan gelen yakalama müzekkerelerine istinaden 18 şahıs yakalanarak, 9 şahıs çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı. Ayrıca Denizli’de 326 Asayişe müessir olaylarla ilgili toplam 191 şüpheli şahıs yakalanmış çıkarıldıkları adli makamlarca 2 şüpheli şahıs tutuklandı.

KUMARBAZLARA CEZA YAĞDI

Yine aynı tarihlerde Umuma Açık ve İstirahat Eğlence Yeri denetlenerek, denetlemeler sonucu; 1 işyerine ruhsatsız faaliyet göstermek ve kumar oynanmasına yer ve imkân sağlamaktan, 1 dernek lokaline ise kumar oynanmasına yer ve imkân sağlamaktan adli işlem yapıldı. Ayrıca belirtilen işyeri sahipleri ve kumar oynadığı tespit edilen (14) şahısa Umumi Hıfzıssıhha Kanununun 282 maddesi gereğince idari işlem olmak üzere Toplam: 12.170,00 TL. idari para cezası uygulandı.

NELER YAKALANDI?

Denizli’de 1 haftalık asayiş raporuna göre;3 adet çalıntı motosiklet, 1 adet çalıntı Bisiklet, 251 adet Mermi, 1 adet çalıntı Elektrikli Bisiklet ve Kumar Oyunlarında kullanıldığı tespit edilen 400,00 TL para ele geçirildi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar