Denizli’de MHP İl Başkanlığı’na Ziya Gökalp atandı

Denizli’de MHP İl Başkanı Cafer Birtürk’ün sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa etmesinin ardından yeni il başkanının kim olacağı merak konusuydu. Bugün Denizli İl Başkanlığı’nda düzenlenen törenle MHP Denizli İl Başkanı Ziya Gökalp oldu.

Denizli’de MHP İl Başkanlığı’na Ziya Gökalp atandı

MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk geçtiğimiz günlerde sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa etmişti. İstifanın ardından gözler göreve yeni atanacak başkana çevrilmişti. MHP Denizli’de il başkanlığı görevine gelecek isim belli oldu. Bugün partinin il başkanlığında düzenlenen törenle Birtürk görevi Ziya Gökalp’e devretti.

“Hayırlı Olsun”

Başkan Birtürk, törende yaptığı konuşmada; “Göreve atanan Sayın Gökalp’in bayrağı ileriye taşıyacağından eminim. Çalışmalarında başarılar dilerim. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

“Bayrağı İleriye Taşıyacağız”

MHP Denizli İl Başkanı Ziya Gökalp ise; “ Başkanımız Cafer Birtürk, bugüne kadar il başkanlığı görevini layıkıyla yerine getirdi. Bizler de kendisinden devraldığımız bayrağı ileriye taşımak için gece gündüz demeden, var gücümüzle çalışacağız. Kendisine verdiği emeklerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziya Gökalp Kimdir?

Ziya Gökalp, 25 Aralık 1973 doğumlu. Aslen Burdur Gölhisarlı olan Gökalp, evli ve 2 çocuk babası. Denizli’de 3 şubesiyle beyaz eşya ve mobilya mağazaları bulunan Gökalp, 4 yıldır Denizli Milliyetçi Hareket Partisi’nde Teşkilatlardan sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar