Denizli’den Türkiye’ye Yeni Nesil Ticaret

Denizli’den Türkiye’ye Yeni Nesil Ticaret

Hilal Çalışkan, 2019 Eylül ayında kurulan modapek.com e -ticaret sitesinin CEO’su olarak görev yapmakta . Çalışkan, ev dekorasyonunda geleneksel ve binlerce ürünü sitede Türkiye’de ilk olan tanıtım videoları %100 müşteri odaklı sistem ile Hızlı ve güvenilir şekliyle Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilere ulaştırıyor.

Modapek CEO’su Hilal Çalışkan , 2019 yılının eylül ayından günümüze güzel yorumlar elde ettiklerini ve hedeflerinde müşteri memnuniyetini güveni sağlamayı , para kazanmaktan ziyade marka oluşturmanın ana hedefleri olduğu bizlere belirtiyor .

Çalışkan ayrıca, 2000 üzerinde trend ve kaliteli ürünün modapek .com ‘ da hizmette olduğunu ve çok yakında teknoloji grubununda modapek. com ‘a dahil olacağını söylüyor. Modapek sloganını sorduğumuzda ise bizlere , en hesaplı en moda modapek.com’da olarak belirtiyor

‘’En büyük hedefimiz Müşteri memnuniyeti’’

Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilere ürün satışı gerçekleştiren modapek müdürü Çalışkan ege.com.tr ‘ye özel açıklamalarda bulundu. Hedeflerinden söz eden Çalışkan, “En büyük hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak ve markamızı Türkiye’nin güvenilir markası yapmak . Müşterilerimizin bize ulaşması çok kolay. Tek aramada ulaşmak diledikleri soruyu sorunu çözüme kovuşturmaları çok basit halde . Buda bizi diğer sitelerden ayıran bir özellik diyebiliriz. Büyük hedeflerimizden biriside; Ülkemizin dört köşesine ulaştırdığımız ürünlerimizi dünya ile de paylaşmak aynı zamanda çok yakında gerçekleştireceğimiz telefonlar için aplikasyonlada hizmet sunacağız. Herkesi sitemizi ziyaret etmeye diledikleri konforlu şekliyle güvenle alışveriş yapmaya davet ediyoruz” dedi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir