Denizliler Erdal Beşikçioğlu ile Bir Delinin Hatıra Defterinde Buluşuyor

Uzun süren pandemi yasaklarından sonra Denizlililer Aydın Yapım Organizasyon bünyesinde usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nu seyretme fırsatı bulacaklar.

Denizliler Erdal Beşikçioğlu ile Bir Delinin Hatıra Defterinde Buluşuyor

Usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun oynadığı Bir Delinin Hatıra Defteri oyunu 8 Ağustos Pazar günü Denizli Açıkhava Tiyatrosun’ da Denizlili tiyatroseverler ile buluşacak.

Etkinliği organize eden Aydın Yapım Organizasyon yönetimi “ Bu değerli tiyatro oyununu Denizli halkına sunmaktan büyük gurur duyuyoruz bütün tiyatro sevenleri etkinliğimize bekleriz” dedi.

Bilet Temin Edilebilecek Adresler

Aydın Yapım Organizasyon’un bünyesinde  gerçekleşecek etkinliğin biletleri Çakır GSM , Baykuş Kafe, Pablo Artisan, Babil Kafe, Sude Güzellik ve Sistem Tobacco adreslerinden temin edilebilir.

Ayrıca iletişim için 0554 544 33 09 numaralı telefona ulaşılabilir. Online bilet almak isteyen vatandaşlar ise www.biletx.com sayfasını ziyaret ederek biletlerini alabilirler.

Aynı zamanda kapıda da bilet satışlarının olacağını belirten organizasyon şirketi gelecek vatandaşların HES kodlarına bakılacağını ve içiride pandemi şartlarına uyulacağını belirtti.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar