Denizlili Fırıncılar Sokağa Çıkma Yasağına Hazır!

Denizlili Fırıncılar Sokağa Çıkma Yasağına Hazır!

Koronavirüs salgını nedeniyle bu hafta sonu da sokağa çıkma yasağının ilan edilmesiyle birlikte dikkatler yeniden fırıncılara çevrildi.

Denizli Fırıncılar Odası Başkanı Bekir Karadaban; “Cumhurbaşkanımızın sokağa çıkma yasağını açıkladığı andan itibaren Denizli’de fırıncı esnafı olarak, valiliğimiz ve yerel yönetimlerle koordineli bir şekilde hazırlıklarımızı başlattık. Bu hafta sonu da hiçbir sıkıntı yaşanmayacak” dedi.

Fırınlarda tüm hazırlıkların yapıldığını ve bu hafta da hiçbir sorun yaşanmayacağını kaydeden Karadaban, şunları söyledi: “Denizli’de ekmek konusunda hiçbir kaygı, sorun, problem oluşmayacaktır. Vatandaşlarımız endişelenmesinler. Depolarımız dolu. Üretimde de dağıtımlarımızda da en küçük bir problem yaşanmayacaktır. Denizli’de ekmek girmeyen ev olmayacak. Bize ulaşan, bilgisi gelen her eve ekmek ulaştıracağız. Sokağa çıkma yasağının ilan edildiği geçen hafta sonunda tüm vatandaşlarımız talep ettikleri ekmeklere ulaştılar. Ulaşamayanlara da araçlarımızla birebir gönderdik. Gönderemediğimiz noktalarda da vefa destek grupları kanalıyla ilettik” dedi.

Whatsapp Destek Hattımızdan bize ulaşabilirler

Fırıncılar Odası Başkanı Bekir Karadaban açıklamasında “Vatandaşlarımız yürüme mesafesinde olan fırınlara giderek ya da 112 , 155 ve belediye destek hatlarını arayarak ekmek temin edebilirler. Yine de ekmeğe ulaşma noktasında sorun yaşayan hemşehrilerimizin 0532 760 96 56 numaralı Denizli Fırıncılar Odası Destek Hattını rehberlerine kaydederek, akıllı telefonlarında yüklü olan Whatsapp uygulaması ile ekmek ihtiyaçlarını bildirebileceklerini belirtti.

Başkandan Fırıncılara Teşekkür Mesajı

Bekir Karadaban yasak günlerinde vatandaşa destek olarak ekmekleri evlere kadar götüren fırıncılara ve çalışanlarına teşekkür etti. Fırıncılarımızın vatandaşlara ekmek bulma konusunda hiç bir sıkıntı yaşatmadıklarını ve üstlerine düşen görevi başarı ile yerine getirdiğini belirten Karadaban bu süreçte canla başla çalışan fırıncılara teşekkür etti. Karadaban, “2 gün sokağa çıkma yasağını iyi yönettik. Ekmek sıkıntısı yaşatmadık, Fırıncı esnafımıza çok teşekkür ederim. Gece gündüz çalışarak büyük fedakarlık yaptılar. Ekmekleri kapılara kadar götürdüler. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar