DENİZLİLİLER EVİNDE KALIYOR, BÜYÜKŞEHİR İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR

DENİZLİLİLER EVİNDE KALIYOR, BÜYÜKŞEHİR İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR

Sokağa çıkma yasağının ardından vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için seferberlik başlattıklarını vurgulayan Başkan Osman Zolan, “Tüm ekiplerimizle sahadayız” dedi.

İçişleri Bakanı tarafından 31 ilde alınan sokağa çıkma yasağı kararının ardından, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için seferberlik başlattıklarını vurgulayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, koronvirüsün yayılmasına engel olmak için alınan karara hemşehrilerinin yoğun bir şekilde uyum sağladığını söyledi. Vatandaşların günlük ihtiyaçlarını, kurallar ölçüsünde karşılamak için tüm tedbirleri aldıklarını kaydeden Başkan Osman Zolan, “Cumartesi sabah erken saatlerden itibaren gerek Büyükşehir Belediyesi ekiplerimiz gerekse Vefa Sosyal Destek Grubumuzla vatandaşlarımızın ihtiyacını giderme anlamında seferber olmuş durumdayız. Bunun yanında başta Büyükşehir DESKİ, itfaiye, zabıta, sokak hayvanlarına yönelik hizmet veren birimlerimiz olmak üzere şehrimizde belediye hizmetlerimizin aksamaması için de gayret gösteriyoruz” dedi.

“Ekiplerimiz olağanüstü çaba gösteriyor”

Denizli’deki fırın, eczane ve tüm sağlık kuruluşlarının açık olduğunu kaydeden Başkan Osman Zolan, “Fırınlarımız açık, mahalle aralarına kadar gidip dağıtım yapıyorlar. Bu şekilde ulaşılamazsa, vatandaşlarımız 112 Çağrı Merkezi veya ALO 153 hattımızı arıyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi ekiplerimiz ve Vefa Sosyal Destek Grubumuz aracılığı ile de ekmeğe ulaşabiliyor” diye konuştu. Denizlililerin sokağa çıkma yasağına uymada büyük bir hassasiyet gösterdiğini belirterek tüm hemşehrilerine teşekkür eden Başkan Zolan, “Ekmekle ilgili sağlıkla ilgili bir sıkıntı yok. Vatandaşlarımız ihtiyaç olduğunda 112 Çağrı Merkezi veya ALO 153’ e taleplerini iletebilir. Ekiplerimiz olağanüstü çaba gösteriyor. Her birine teşekkür ediyorum” dedi.

Vatandaşlar memnun

Vatandaşlar ise ihtiyaçlarının giderilmesinden son derece memnun olduklarını belirtirken bir telefonda yardımlarına koşan Denizli Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar