Denizlililere Büyük Sürpriz Aydın Organizasyondan

Aydın Yapım Organizasyon Denizlililer için sanat etkinlikleri yapmaya devam ediyor. Organizasyon şirketi bu kez tam olarak iki değerli sanatçı ve bir grubu tek sahnede topluyor.

Denizlililere Büyük Sürpriz Aydın Organizasyondan

Aydın Yapım Organizasyon etkinliklerini hiç ara vermeden devam ediyor. Bu sefer de sahneyi paylaşacak olan isimler Ahmet Aslan, Grup Abdal ve Zeynep Bakşi Karatağ olacak.

Daha çok türkü üzerine eserleri olan sanatçılar 19 Ağustos (Perşembe) günü saat 21:00’da Denizli Ziya Tıkıroğlu Açıkhava Tiyatrosu’nda Denizlili vatandaşlarla buluşacak.

Aydın Yapım Organizasyon’un bünyesinde  gerçekleşecek etkinliğin biletlerini Baykuş Kafe (Çamlık), Cakır Gsm (Çınar) Sistem Tobacco ( Forum Çamlık), Pellini Coffee (Teraspark) adreslerinden temin edilebilecek.

Ayrıca iletişim için 0554 544 33 09 numaralı telefona ulaşılabilir. Online bilet almak isteyen vatandaşlar ise www.biletx.com sayfasını ziyaret ederek biletlerini alabilecekler.

Aynı zamanda kapıda da bilet satışlarının olacağını belirten organizasyon şirketi gelecek vatandaşların HES kodlarına bakılacağını ve içeride pandemi şartlarına uyulacağını belirtti.

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar