DENİZLİSPOR’DA İÇ TRANSFER HAREKATI

DENİZLİSPOR’DA İÇ TRANSFER HAREKATI

Denizlispor lige verilen arada transfer çalışması başlattı. Yeşil siyahlılar sezon sonunda takımdan ayrılacak dört oyuncusunu ikna etmeye çalışıyor.

Yeşil-siyahlı kurmaylar sezon sonunda takımdan ayrılacak oyuncuların bir kısmını ikna etmeye çalışıyor. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek defans oyuncuları Zeki Yavru, Mustafa Yumlu ve Oğuz Yılmaz ile görüşen Denizlisporlu yöneticiler futbolcuların hem ücretlerinde indirim yapmasını hem de yeni sözleşme imzalamasını istiyor. Horozların üç futbolcu ile en az ikişer yıllık sözleşme imzalamak istediği belirtildi.

OSCAR BONSERVİSİYLE ALINACAK

Diğer yandan Denizlispor’da kiralık olarak forma giyen 23 yaşındaki Kolombiyalı Oscar Estupinan’ın da takımda kalması isteniyor. Bonservisi Portekiz’in Vitoria Guimaraes kulübünde bulunan futbolcu bonservisi ile birlikte alınacak. Bu futbolcu için de görüşmelerini sürdüren yeşil siyahlı yönetim hem futbolcuyu hem de kulübünü ikna etmeye çalışıyor. Teknik Direktör Bülent Uygun’un da dört futbolcunun takımda kalmasını istediği belirtildi.

Denizlispor Başkanı Ali Çetin transfer çalışmalarını doğrularken, “Arkadaşlarımız çalışma yapıyor. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek futbolcularımız var. Takımda kalmalarını istiyoruz. Bu konuda bir çalışma yürütüyoruz” diye konuştu.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar