DEVA Partisi Uşak Kurucu İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı,

DEVA Partisi Uşak Kurucu İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı,

DEVA Partisi Uşak Kurucu İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı,

DEVA Partisi Uşak Kurucu İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı,

Ali Babacan’ın kurduğu Demokrasi ve Atılım Partisi. Uşak’ta da Kurucu İl Başkanını belirledi. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Uşak’ta teşkilatı kurma yetkisini, makine mühendisi Mehmet Ali Taşlı’ya verdi.
Ali Babacan’ın kurduğu Demokrasi ve Atılım Partisi. Uşak’ta da Kurucu İl Başkanını Son il olarak Uşak İlini belirledi ve Uşak ili son aylarda siyasi belirsizlikler iktidar ve muhalefet partilerindeki boşlukları ve kısır döngüleri de dikkate alarak Siyasetle daha önce bir alakası olmayan ancak iş alanında genç tecrübeli ve makine mühendisi olan vede Uşak ilinde tanınan köklü iş adamı ve ailelerinden olan Taşlı Group Otomotiv in Şirket ortaklarından Mehmet Ali Taşlıyı Kurucu İl Başkanı olarak Görevlendirdi
Mehmet Ali Taşlı Yaptığımız ziyarette’ki açıklamasında DEVA Partisi Uşak Kurucu İl Başkanı olarak Türkiye’deki son teşkilat kuruluşu Uşak’a verildi. Uzun zamandan beri DEVA Partisi Genel Merkezi’yle görüşmeerimiz devam ediyordu . Cuma günü Genel başkanımız Sayın Ali Babacan Beyefendi ile saat 15/30 da randevumuz vardı ve randevu dan yarım saat önce teşkilat başkanımız la görüşme yaptık ve sonrasında genel Başkanımız Babacan ile görüşmemiz sonrasında il kurucu başkanlığı görevi tarafıma tevdi edildi .
Bu hafta partimizin büyük kongresi yapılacak ve bunun sonrasında Uşak’taki teşkilatlanmamıza ivedi bir şekilde başlıyoruz. Uşak’tan yoğun bir katılımın olduğunu gördük. İnternet üzerinden yapılan başvuruları aldık ve bu arkadaşlarımızla iletişime geçerek, teşkilatlanmayı sağlayacağız. Uşak’ın yanı sıra Merkez, Banaz, Eşme, Ulubey, Sivaslı ve Karahallı ilçelerimizde de çalışmamız olacak dedi.
Genel Başkanımız Ali Babacan ın da talimatıyla teşkilat kurma çalışmalarımızda öncelikle yarı yarıya daha önceden hiç siyasetle uğraşmamış kişilerden belirleyeceğiz ve yine yüzde 30 bayan kontenjanımız olacak ve bu oranlarda asla taviz olmayacak diyerek Demokrasi ve Atılım Partisi nin önümüzdeki günlerde genç ve tecrübeli kadrolardan olacağı vede uşak ilinde ses getireceğe benziyor

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar