Didim’de Coronavirüs’e Karşı Sıkı Tedbirler Alınıyor

Geçtiğimiz aylarda tüm dünyayı etkisi altına alan Coronavirüs’ün ardından normalleşme sürecinde kentimizde dezenfekte çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürülüyor.

Didim’de Coronavirüs’e Karşı Sıkı Tedbirler Alınıyor

İlçemizin turizm kenti olması, sezon boyunca yerli ve yabancı turistleri ağırlamasından dolayı tedbirleri elden bırakmayan Didim Belediyesi, İlçemizdeki işletmelerde dezenfekte ve temizlik çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Çalışmalarına yerli ve yabancı turistlerin yoğun bulunduğu bölgelerden birisi olan Altınkum Yalı caddesinde gerçekleştiren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, bölgede bulunan işletmeleri tek tek dezenfekte etti.

Halkımızın sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri için sıkı önlemler aldıklarını belirten Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, “Virüsün yayılmaya başladığı ilk günden itibaren, sıkı önlemler aldık, ilk günden bu yana dezenfekte ve temizlik çalışmalarına hiç ara vermedik, özellikle turistlerimizin yoğun bulunduğu Altınkum Yalı Caddesinde dezenfekte çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Halkımızın sağlığını korumak için dezenfekte çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar