Ege Tv Frekans

Ege tv ailesi olarak Ege ve  Anadolu’nun kanalı olmaya karar verdiğimiz andan itibaren 20 ilimizde kendi ekiplerimiz ve ajanslar kanalıyla gündeminin tamamını ekranlarımıza taşımaktayız. Anadolu kanalı olmanın verdiği sorumlulukla tüm kesimlere ulaşmanın gayreti içindeyiz. Ege Tv olarak hedefimiz sürekli canlı yayın olması nedeniyle hemen her toplantı ve etkinliği ekranlarımıza canlı olarak taşımaktayız. Kanalımızla ilgili detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.Saygılarımla.

1996 yılında Türksat üzerinden uydu yayınına başlayan televizyonumuz kısa sürede yayıncılık alanında ciddi atılımlar yaparak izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Ege tv adı altında faaliyetlerini sürdüren ve ege tv logosuyla Türksat 4/A üzerinden yayın yapan televizyonumuz yurt içinden olduğu kadar yurt dışından da yoğun bir ilgiyle izlenmektedir. D-Smart (278.Kanal) izlenen televizyonumuz Türkiye genelinde yoğun izlenme oranlarına sahiptir.

Ege TV 2020 Frekans Bilgileri

TURKSAT 4/A UYDUSU

FREKANS : 12265 SEMBOL RATE : 27500

POLARİZASYON : V D-SMART : 278. KANAL

Programlarımız ve canlı yayınlarımız ile Türkiye’de tüm illerimize uzanan sesimiz hemen her ilden izleyicilerin katılımlarıyla Anadolu kimliğini yansıtmaktadır. Kars – İzmir arasında (Orta Anadolu) hattında yer alan 20 İl ve İstanbul ile birlikte Ege, İç Anadolu, Doğu Anadolu, Akdeniz ve Marmara bölgelerinde bizzat kendi ekiplerimiz gündemi takip etmektedir. Ayrıca Avrupa’da iyi bir izleyici kitlemiz bulunmaktadır. Bu durum da reytingimizi olumlu yönde etkilemektedir.

Paylaş:
Whatsapp İhbar