Ege Bölgesi’deki 6.6 Şiddetindeki Depremin Ardından Görüntüler

İzmir, İstanbul, Denizli, Aydın ve çevre illerde hissedilen depremin ardından görüntüler ulaşmaya devam ediyor. Yıkılan evler, yarılan asfaltların yanı sıra sahil kısımlarında denizin çekilmesi ve kayıkların karaya oturması tsunami görüntüleri olarak karşımıza çıkıyor.

Ege Bölgesi’deki 6.6 Şiddetindeki Depremin Ardından Görüntüler

Ege Bölgesi’nde 6.6 şiddetindeki depremin ardından görüntüler depremin boyutunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Bölgede hala artçı depremler devam ederken; yıkılan evler ve yarılan yolların görüntüleri birer birer ulaşmaya devam ediyor…

Sular Çekildi Kayıklar Karaya Oturdu

Kıyı kesimlerinde yoğun olarak hissedilen depremde, denizin sularının çekilmesi de ayrı bir panik yarattı. Depremin hemen ardından Sığacık’ta deniz suları çekilirken, bir kaç dakika sonrasında kıyıları ele geçirecek şekilde taşması endişeye neden oldu. Denizlerde yaşanan tsunami deprem uzmanları tarafından da endişe ile takip ediliyor.

6.6 şiddetindeki depremin ardından Seferihisar ve Sığacık’ta deniz suları çekilerek kıyıdaki tekneler ve kayıklar karaya oturdu.

Bu görüntülerin hemen ardından çekilen görüntülerde ise deniz sularının taştığı gözlemleniyor. Depremin ardından denizlerde yaşanan tsunami paniğe neden oluyor. İşte bölgeden gelen son görüntüler…

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar