MANİSA’NIN EN KÖKLÜ LİSESİ İSTİHDAM SAĞLIYOR

Manisa Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kapılarını basın mensuplarına açtı.  Okulun bölümleri tanıtıldı. Öğrenciler  Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini kayıt yaptırmaları için davet edildi.

MANİSA’NIN EN KÖKLÜ LİSESİ İSTİHDAM SAĞLIYOR

  1947’de yapılan eski adı Ticaret Meslek Lisesi olan Manisa Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi…

Denizli Çözüm Koleji Öğrencilerinden Kahraman Sağlık Çalışanlarına Mektup

Denizli Çözüm Koleji öğrencileri son ders zilleri çalmadan önce, koronavirüs salgını nedeniyle pandemi döneminde vefakarca, gece-gündüz demeden halk sağlığı için aralıksız çalışan doktor ve sağlık çalışanlarına teşekkür mektubu yazdı. Her bir öğrencinin düşüncelerini, duygularını ve teşekkürlerini aktardığı mektuplar, kahraman sağlık çalışanlarına postalandı.

Denizli Çözüm Koleji Öğrencilerinden Kahraman Sağlık Çalışanlarına Mektup

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını, normal yaşam düzenini tepetaklak etti. Pandemi döneminde salgınla mücadelede doktorlar…

Öğrenciler işaret dili ile korona virüse karşı uyardı

Manisa Yunusemre Hasan Fırat Anaokulu Öğrencileri 'İşaret Dili ile Sosyal Mesafe Kuralları'' konusunda kamu spotu filmi çekti. Kamu spotu Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerinde canlı reklam panolarında yayınlanmaya başlandı.

Öğrenciler işaret dili ile korona virüse karşı uyardı

Yunusemre Hasan Fırat Anaokulunun minik Öğrencileri ”Keyifli Okul Atölyem” eTwinning Projesi kapsamında Korona virüse dikkat çekmek…

Denizli Büyükşehir otobüsleri YKS’ye gireceklere ücretsiz!

Denizli Büyükşehir Belediye otobüslerinin hafta sonu YKS'ye girecek öğrenciler ve sınav görevlilerine ücretsiz olacağını belirten Başkan Osman Zolan, "Zorlu bir süreçte hazırlandığınız bu sınavda başarılı olacağınıza yürekten inanıyor, hepinize muvaffakiyetler diliyorum" dedi.

Denizli Büyükşehir otobüsleri YKS’ye gireceklere ücretsiz!

Denizli’de 26-27 Haziran tarihlerinde Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) heyecanı yaşayacaklar, sınav yerlerine Denizli Büyükşehir Belediyesi otobüsleri…

Başkan Erdoğan; “YKS, hayattaki basamaklardan biri”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)’na gireceklere başarılar diledi. Başkan Erdoğan, YKS’de yarışacak adaylara “Bu sınav, hayattaki basamaklardan sadece biri… Salona bu düşünceyle girip, stres yapmadan soruları yanıtlayıp, hayallerinize ulaşmaya bir adım daha yaklaşın. Hepinize başarılar dilerim” diye seslendi.

Başkan Erdoğan; “YKS, hayattaki basamaklardan biri”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Yükseköğretim Kurumları Sınavı dolayısıyla yazılı bir açıklama…

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı değerlendirme toplantısı Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapıldı. Toplantıya Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş, Yunusemre İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Erkul ve komisyon üyeleri katıldı.

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çalışmaları ile ilgili Yunusemre İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Erkul…

40 YILDIR RESİM YAPIYOR

Aslen Sivas’ın Ulaş ilçesinden olan 25 yıl önce Manisa’ya yerleşen 60 yaşındaki  Ressam Hidayet Gültekin 40 yıldır resim sanatı ile uğraşıyor.

40 YILDIR RESİM YAPIYOR

Ünlü Resam Hidayet Gültekin, bu günlerde  Kurşunlu Han’da açılan atölyede yeni ressamlar yetiştirilmesine yardımcı oluyor. Adeta…

Gizem KAYA köşe yazısı – Hangi ebeveyn grubunda yer alıyorsunuz

Yıllardır eğitim sektöründe öğrencilerimi ve ailelerini gözlemleme fırsatım oldu. Ailelerin, kişilik gelişiminde ne denli önemli olduğuna bire bir tanık oldum. Çocuklarımıza gösterdiğimiz disiplin anlayışı, bakım ve destek, olgunluğa dair beklentiler ve kontrol etme, iletişim tarzı gibi yapı taşlarının kişiliklerini oluşturduğunu söyleyebilirim.

Bir çocuk için annesi ve babası dünyayı temsil eder. Çocuk, annesi ve babası nasıl davranıyorsa dünyadaki…

Denizli Çözüm Koleji’nin Mezuniyet Coşkusu

Denizli Çözüm Koleji, 2020-2021 eğitim-öğretim yılında okuldan mezun olan öğrencileri için tören düzenledi. Çözüm Koleji Ortaokulu ve Liseyi başarıyla tamamlayan öğrenciler diplomalarını aldı, birlikte kep atarak mezuniyetlerini kutladı.

Denizli Çözüm Koleji’nin Mezuniyet Coşkusu

Denizli Çözüm Koleji Ortaokulu ve Çözüm Koleji Anadolu Lisesinden mezun olan öğrenciler için pandemi nedeniyle maske…

HEPİNİZ BİRER TÜRK BAYRAĞI’SINIZ BAYRAĞI YERE DÜŞÜRMEYİN

PIRLS Sınavı Manisa Yunusemre Çağatay Uluçay İlkokulunda yapıldı. Sınav öncesi Uluslararası Okuma Becerilerinde Gelişim Araştırması (PIRLS), Uluslararası Eğitim Başarılarını Değerlendirme Kuruluşu (IEA) bilgilendirme toplantısı yapıldı.

HEPİNİZ BİRER TÜRK BAYRAĞI’SINIZ BAYRAĞI YERE DÜŞÜRMEYİN

  Toplantıya Manisa İl Milli Eğitim Şube Müdürü Bayram Işık, Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray…

Whatsapp İhbar