EN BAŞARILI BÜYÜKŞEHİR İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI ARAŞTIRMASI SONUÇLANDI!

ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan ‘En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları’ anketinin sonuçları açıklandı. Ankete göre Ege Bölgesi’nin en başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı yüzde 59,5 oy ile Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan oldu.

EN BAŞARILI BÜYÜKŞEHİR İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI ARAŞTIRMASI SONUÇLANDI!

ORC Araştırma Şirketi tarafından 30 büyükşehirde, 01-15 Ağustos tarihleri arasında 23 bin 200 katılımcı ile yüz yüze anket ve bilgisayar destekli telefon görüşmesi yöntemi ile gerçekleştirilen ‘En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları’ anketinin sonuçları açıklandı.

Ankete göre Ege Bölgesi’nin en başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı yüzde 59,5 oy ile ilk sırada yer alan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan oldu. Türkiye genelinde 6. sırada yer alarak yaptığı başarılı çalışmalarla ilk 10’a giren Başkan Özcan, geçtiğimiz günlerde PİAR Araştırma Şirketi’nin gerçekleştirdiği “En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları” anketinde de yüzde 66,7’lik oranla listenin üst sıralarına girmeyi başarmıştı.

Öte yandan Ege Bölgesi’nin En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları araştırmasının sonuçlarına göre; Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki yüzde 59,3 ile ikinci, Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç yüzde 58,7 ile üçüncü, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat yüzde 58,5 ile dördüncü, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar yüzde 58,2 ile beşinci oldu.

Listenin altıncı sırası yüzde 57,8 başarı oranıyla Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın oldu. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel yüzde 57,4 başarı oranıyla yedinci, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi yüzde 57,2 ile sekizinci, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur yüzde 56,5 ile dokuzuncu ve Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu yüzde 56,3 ile onuncu oldu.

 

İŞTE TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI 10 İLÇE BELEDİYE BAŞKANI!

Yerel Yönetimler Performans Araştırması’nda Türkiye genelindeki En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları ise şu şekilde:

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir