Erkek Basketbol Takımı Başkan Özcan’ı Ziyaret Etti

Nazilli Belediyespor Erkek Basketbol Takımı yöneticileri ve oyuncuları Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Erkek Basketbol Takımı Başkan Özcan’ı Ziyaret Etti

Ziyarete Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Soner Yelkovan, Kulüp Başkanvekilimiz Kadir Mutlu, Yöneticimiz Ali Çetinkaya ,Basketbol Şube Sorumlusu İbrahim Yapıcıoğlu, Baş antrenör Öğünç Tokgöz ile oyuncularımız katıldı.

Takımın başarılarından ve desteklerden konuşulan ziyarette takımın daha iyi yerlere gelmesi temenni edildi. Ziyarette konuşan, Nazilli Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan kentin tanıtımında ve gençlerimizin spor ile iç içe olmasında büyük katkı sağlayan ve gelişen basketbol takımının her şekilde güzellikleri hak ettiğini belirtti. İlçenin sosyal ve sportif anlamında ilerlemesinde basketbol takımının katkısının göz ardı edilemeyeceğini vurgulayan Özcan, “İlçemizde sporun en iyi noktalara gelmesi hepimizin ortak düşünceleri arasında yer almaktadır. Sporu seven bir kentin gençleri ve çocukları da bu bağlamda sağlıklı gelişim sağlamaktadır. Bizler onların başarısı ile gurur duyuyoruz” dedi. Nazilli’de farklı bir taraftar kitlesinin olduğunu söyleyen başkan Özcan basketin gelişmesi için önemli bir mücadele ettiklerini dile getirerek Başta Kulüp başkanımız olmak üzere tüm arkadaşlarımız Nazilli’de sporun daha üst noktalara gelmesi için başarılı çalışmalar yürütmekteler ve kendilerine ayrıca teşekkür ederim. Ben mağlup olsak bile mücadelenizi terimizin son damlasını akıtana kadar devam ettirmenizi istiyorum, Çok çalışarak çok iyi yerlere geleceğimizi düşünüyorum. Sezon içerisindede vakit buldukça tribündeki yerimi alarak sizlere destek olacağım’’  dedi.

Kulüp başkanımız Soner Yelkovanda yaptığı konuşmada yeni transferlerimize hoş geldiniz diyerek; 2020-2021 sezonunda Türkiye 2. Basketbol liginde mücadele edecek olan takımımızın hedefi bir üst ligtir. Takımımız için basketbol severler bütünleşerek önemli bir destek vermektedir. Biz kentimizden aldığımız destekle bugün çok güzel noktalara geldik. Daha iyi yerlere gelmek adına ise çabalarımız devam etmektedir. Önemli noktalara gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kulübümüze değerli  destek lerini esirgemeyen Nazilli Belediye başkanımız sayın  Kürşat Engin Özcan’a teşekkür ederim.’’dedi

Mücadeleyi bırakmayan bir ekip olacağız.

Ziyarette Nazilli Belediye başkanı Kürşat Engin Özcan’a açıklamalarda bulunan Baş Antrenör Öğünç Tokgöz ; ‘’ Genç bir taraftar kitlesine sahip olmanın bize verdiği güç ile bu sene parkede adımızdan sıkça söz ettirecek adımlar attık. İlk olarak yeni Takım kaptanımız geçtiğimiz sezon Bossan forması giyen Feyzi Çelebioğlu, Nazilli’li olan ve Anadolu Efes’ten Transferimiz Mehmet Orhun arabacı, Erzurum spordan Batuhan Kilci, Süleyman Yavaş, Gökhan Keser,  Bandırma Banvit’ten  İbrahim Kaçmaz,  Ups’den  Berat Taşçı,Gelişim Kolejinden Baran Eren Aycan aramıza yeni katılan arkadaşlarımız oldu. Ayrıca geçtiğimiz sezondan Thermayn Ceyhan Tippins, Hamza Alptuğ Baştuğ ve Yiğit Kaan İnnap bizimle kalan arkadaşlarımız. İlk etapta Nazilli’de başlayacağımız ve  yaklaşık 2 ay sürecek kamp döneminde 2 farklı turnuvada hazırlık maçları yapmak için çalışmalarımız ve görüşmelerimiz devam ediyor. Yine konuştuğumuz görüştüğümüz arkadaşlarımız var ve kamp döneminde bizimle beraber olacaklar. Eğer yeterli performansı gösterirlerse de bizimle kalacak arkadaşlarımız olacak ’’dedi.

‘’Taraftarlarımızı Mutlu Etmek İstiyoruz’’

Yeni transferlerinde kendini tanıttığı ziyarette Geçtiğimiz sezonu İzmir Ekibi Bornova Bossan’da  geçiren Yeni Takım Kaptanı Feyzi Çelebioğlu; Nazilli’de gelişmekte olan basketbol sporunu daha üst seviyeleri çıkarmak,  takımımızı şampiyon yapmak için ben ve takım arkadaşlarım kamp döneminde çok çalışarak sizleri ve taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz. Başta Baş antrenörümüz Öğünç Tokgöz olmak üzere herkese çok teşekkür ederiz.’’ Dedi
Ziyaret İmza Töreni ve Çekilen fotoğraflar ile son buldu.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar