Esra Erol’da herkesi şok eden fuhuş itirafı

Esra Erol'un programında evden kaçan 19 yaşındaki Zeynep, Esenyurt'ta Aysel adlı kadının kendisini evine götürdüğünü söyledi. Aynı evde 7 kişi yaşadıklarını anlatan Aysel, genç kızla para karşılığında haftalık 700 liraya anlaştıklarını itiraf edince stüdyodakiler şok oldu.

Esra Erol’da herkesi şok eden fuhuş itirafı

Gürcünaz isimli kadın, 19 yaşındaki kızını bulmak için Esra Erol’un programına başvurmuştu. Günlerdir ekiplerin her yerde aradığı genç kızın, daha önce fuhuştan evleri basılan Aysel isimli kadının yanında olduğu ortaya çıkmıştı. Gündüz kuşağı izleyicisinin yakından takip ettiği olayda ailenin tüm gerçekleri ortaya çıkmasına rağmen Zeynep, onlarla gitmek istediğini ifade etmişti.

“HAFTALIK 700 LİRAYA ANLAŞTIK”

Programın dün yayınlanan bölümünde ise genç kızı evine alan Aysel isimli kadın, “Zeynep’i bana Halil getirdi. Para kazanmak istediğini söyledi. ‘Haftalık 700 lira alırım’ dedi” itirafında bulundu. Evinde kaldığı kadının bu sözleri üzerine Zeynep “Kadın ticareti yapan çetenin patronları Aysel ve İsmail” ifadelerini kullandı. Aysel’in bu suçlamayı kabul etmemesi üzerine stüdyoda ortalık karıştı.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar