FOX TV’nin Sevilen Dizisi Yasak Elma’nın Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma'nın yeni sezon bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı sevenleri tarafından merak ediliyor. İşte geniş izleyici kitlesine sahip dizinin yeni sezon tarihi...

FOX TV’nin Sevilen Dizisi Yasak Elma’nın Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

FOX TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma‘nın yeni sezon bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı sevenleri tarafından merak ediliyor.

Başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam ve Eda Ece’nin yer aldığı Yasak Elma, konusu ve oyuncu kadrosu ile izleyicinin ilgisini çekmeyi başardı. Dizinin yeni sezon reytinglerinde geçtiğimiz sezonlardaki başarısını yakalayıp yakalayamayacağı ise merak ediliyor..

FOX TV’nin Sevilen Dizisi Ekranlara Ne Zaman Dönüyor?

FOX TV ekranları ile izleyiciyle buluşan Yasak Elma yeni bölümleri ile çok yakında izleyici ile buluşacak. 75. bölüm fragmanını yayınlayan Yasak Elma dizisi 7 Eylül Pazartesi kaldığı yerden devam edecek.

Yeni sezon başlamadan dizinin konusunu tekrar hatırlayacak olursak;

YASAK ELMA’NIN KONUSU NEYDİ?

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

YASAK ELMA’NIN KADROSU

Eda Ece

Şevval Sam

Talat Bulut

Kıvanç Kasabalı

Tuğçe Koçak

Şafak Pekdemir

Derya Bilger

Barış Aytaç

Melisa Doğu

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar