Gel Dese Aşk Dizisine RTÜK Engeli! Yayından Kaldırıldı

ATV ekranlarında 4 bölüm yayınlanan ve çarpık ilişkilerden dolayı izleyiciler tarafından RTÜK'e şikayet yağmuruna tutulan Gel Dese Aşk dizisi final yapmadan yayından kaldırıldı. İşte detaylar...

Gel Dese Aşk Dizisine RTÜK Engeli! Yayından Kaldırıldı

ATV ekranlarında 4 bölüm yayınlanan ve çarpık ilişkilerden dolayı izleyiciler tarafından RTÜK’e şikayet yağmuruna tutulan Gel Dese Aşk dizisi final yapmadan yayından kaldırıldı.

Başrollerinde Erkan Petekkaya ve İlayda Çevik’in yer aldığı dizi RTÜK‘e şikayet edilmesinin ardından, ani bir kararla yayından kaldırıldı. Geçtiğimiz sezon ilk dört bölümü ile ekranları karşısındaki izleyiciler ile buluşan ama ardından koronavirüs salgını sebebiyle çekimleri duran dizi, zorunlu olarak sezon arasına girmişti. Haziran ayında başlayan normalleşme sürecinin ardından dizi yeni sezona giriş yapamadı.

Gel Dese Aşk Dizisi Final Bile Yapamadı!

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren çarpık ilişkiler barındıran ve türk aile yapısına aykırı konusundan dolayı RTÜK’e şikayet edildi. Dizide bir babanın, genç kızının, arkadaşı ile çarpık ilişkisini konu alması ve bu ilişkinin eş tarafından ört bas edilmesi halkın tepkisini çekmiş ve sosyal medyada da oldukça konulmuştu.

DİZİNİN KONUSU

Bahar, babasını hiç tanımadan annesi tarafından büyütülmüstür. Murat’ın ortağı Barlas’ın babası olduğunu öğrenince şirkete onunla yüzleşmeye gelir. Barlas tarafından hakaretler eşliğinde kapı dışarı edilir. Şirkette tesadüfen Murat’la tanışır, Bahar. Murat bu hayat dolu kızdan etkilenir. Aşk, Murat’ı çağırmış, gel demiştir. Murat aşkın rüzgarıyla sürüklenirken iki kadın arasında gelgitler yaşar. İlk aşkı, ilk göz ağrısı, çocuklarının annesi Yasemin’le, ikinci baharı Bahar arasında savrulur durur.

OYUNCULAR

Erkan Petekkaya

Şebnem Bozoklu

İlayda Çevik

Ertan Saban

Öykü Gürman

Uğur Çavuşoğlu

Tuğçe Ersoy

Selim Gürata

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar