Genç  Girişimci 5. Akaryakıt İstasyonunu Hizmete Açtı

30 yaşında  genç girişimci Ozan Yalçın 5. Akaryakıt istasyonu  Nipet’i  Manisa’nın Şehzadeler ilçesi  Turgut Özal Mahallesi  Turgutlu caddesi  mermerciler sitesi karşısında  Manisalıların hizmetine açtı.  

Genç  Girişimci 5. Akaryakıt İstasyonunu Hizmete Açtı

Yapmış olduğu kampanyalarla  Nipet  Akaryakıt istasyonu  Manisalıların beğenisini topladı.

Manisa’nın Şehzadeler ilçesi  Turgut Özal Mahallesi  Turgutlu caddesi  mermerciler sitesi karşısına yaklaşık  bir ay önce  hizmete açılan Nipet  akaryakıt istasyonu  Cuma günleri “Halk Günü “ yaparak  büyük indirimler ile Manisalıların karşısına  çıkıyor.

İşletmeciliğini  Ozan Yalçın’nın yaptığı Nipet  akaryakıt istasyonu    kısa sürede Manisalıların takdirini  topladı.

İşletmeci  Ozan Yalçın Manisalılara hizmet vermekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi  ve kısa sürede  Manisalıların Nipet  akaryakıt istasyonuna göstermiş olduğu ilgiye teşekkür etti   sözlerine şöyle devam etti;

“5. Nipet Akaryakıt istasyonumuzu  Manisa’nın Şehzadeler ilçesi  Turgut Özal Mahallesi  Turgutlu caddesi  mermerciler sitesi karşısına açmış  bulunmaktayız.

 Manisa’da  en ucuz akaryakıtı  biz veriyoruz. Cuma günleri istasyonumuzda “Halk Günü” yapıyoruz.

Benzin, motorin  ve otogaz da Cuma gününe özel indirimlerimiz oluyor. Ayrıca  Nipet  akaryakıt istasyonumuzda   oto yıkama ücretsizdir.

  Müşterilerimiz ücretsiz çay ikramımız bulunmaktadır.

Biz Cuma günleri “Halk Günü “yaparak indirimli akaryakıt satıyoruz. Manisa’da bu sayede de bir ilk yapmış oluyoruz. Çalışanlarımızın çoğunluğu bayan personel   ve güler yüzlü hizmet ile önce müşteri memnuniyeti  diyerek  Manisalılara hizmet etmeye  devam ediyoruz.   Tüm Manisalıları   Nipet Akaryakıt istasyonumuza bekliyoruz”  dedi.

Müşteriler ise  Nipet Akaryakıt istasyonunda Cuma günleri “Halk Günü” olmasından dolayı indirimli alışveriş yaptıklarını belirterek   indirimin devam etmesini istediler ve emeği geçen başta işletme sahibi  Ozan Yalçın ve tüm çalışanlara teşekkür ettiler.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar