2021 Yılının Genç Tesettür Tunik Kombinleri

Tuniklerin tesettür giyiminde ayrı bir yeri vardır. Hem spor hem klasik tarza hitap edebilen tunik tesettür modasında her yıl üst sıralarda yer alır. Bunun nedeni tuniklerin çok şık parçalar olup hanımların onlarla estetik kombinler yaratabilme rahatlığının yanında uzun yapısıyla vücudu sarmasıdır. Bu çok kullanışlı ve yeni neslin gözdesi tunik kombinlerine yakından göz atmaya ne dersiniz?

2021 Yılının Genç Tesettür Tunik Kombinleri

Genç tesettür tunik modelleri ile her kadın kendi tarzına uygun seçeneği belirleyip çarpıcı kombinlere imza atabilir. Örneğin spor bir tarz oluşturmak isteyen genç tesettürlü hanımlar genellikle pamuklu kumaşlardan yapılmış tunikleri tercih ederek stillerinden ödün vermeden şık bir görünüm elde edebilirler.

genç tesettür tunik modelleriŞıklığınızı Tamamlayın!

Spor tunik tesettür giyimde en çok havuç jean pantolonlar ile takım halinde giyiliyor. Kombininiz için diz boyu hizasında spor tunik çeşitlerini seçtiyseniz altına giyeceğiniz pantolonlar daha dar kesim olmalı. Böylece daha çarpıcı ve estetik bir tarz elde etmiş olursunuz. Spor genç tesettür tunik kombininize en uygun dış giyim ürünleri ise trençkotlar, parkalar ve şişme montlardır. Bu kombini kol çantaları ve kalın tabanları botlarla tamamlayabilirsiniz. Yaz aylarında ise tercihiniz spor sırt çantaları ve spor ayakkabılar olabilir.

Genç tesettür tunik seçiminiz abiye modeller ise kadife kumaşlar idealdir. Koyu kadife kumaşlar parlak bir görünüme sahip olduklarından stilinizi klasik tarza kaydırıp kombininize ağırlık ve asalet katar. Kadife tunik modellerinin altına düz kesim tek renk etekler ya da klasik pantolonlar giyebilirsiniz. Ama kombininizdeki alt giyim ürünleri hareketli parçalar olmasın ki tarzınızın starı olan kadife ön plana çıkabilsin. Üzerine giyeceğiniz kap kabanlar ve uzun trençkotlar baharlık ve kışlık tarzınızı tamamlar. Klasik kadife tuniğiniz ile topuklu ayakkabılar ve bootieleri meç edebilirsiniz. Genç tesettür tunik modelleri içinde klasik tarz bir seçim yapmak isteyenlerin ikinci seçeneği ise şifon kumaşlar. Şifon genç tesettür tunik çeşitleri de rahatlığı ile şıklığınızı tamamlayacak ürünlerdir. Şifon tuniklerinizle stilettolar ve clucth çantalar çok yakışır.

Tuniklerle yapacağınız kombinleri mevsimine göre belirlemek de önemlidir. Genç tesettür yazlık tunikler spor tarz ise genellikle gömlek modelinde ve inceliğinde olup viskon ve penye gibi ince kumaşlardan üretilir. Şifon ve ipek kumaşlar ise genç klasik genç tesettür yazlık tunikler için sık kullanılan kumaş türlerindendir. Kışlık tuniklerde ise kalın pamuklu ve polyester katkılı kumaşlar kullanılır. Birçok farklı model ve renkte genç tesettür tunik çeşitlerine uygun fiyatlar ile Zülays’tan sahip olabilirsiniz.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar