Gökçe Bahadır 3,5 Milyon Lira Karşılığında Bir Mobilya Firması ile Anlaştı!

Rol aldığı her projedeki başarısıyla adından sıkça söz ettiren, ekranların sevilen ismi oyuncu Gökçe Bahadır, 3,5 milyon TL karşılığında bir mobilya firmasının reklam yüzü oldu. Önceki gün markanın davetine katılan ünlü oyuncu, davet sırasında yaptığı açıklamada işlerinin yeniden açılmasıyla ilişkin "Umarım her şey daha iyi olur" dedi.

Gökçe Bahadır 3,5 Milyon Lira Karşılığında Bir Mobilya Firması ile Anlaştı!

Rol aldığı her projedeki başarısıyla adından sıkça söz ettiren, ekranların sevilen ismi oyuncu Gökçe Bahadır, 3,5 milyon TL karşılığında bir mobilya firmasının reklam yüzü oldu. Önceki gün markanın davetine katılan ünlü oyuncu, davet sırasında yaptığı açıklamada normalleşme sürecinin ardından işlerinin yeniden açılmasıyla ilişkin “Umarım her şey daha iyi olur” dedi.

Gökçe Bahadır 2 Yıllık Bir Anlaşma İçin 3,5 Milyon Lira Alacak

Ekranların sevilen yüzü, oyuncu Gökçe Bahadır, bir mobilya firmasının reklam yüzü oldu. Oyuncunun rol aldığı reklam filmleri önceki gün Çırağan Sarayı’ndaki özel lansmanla tanıtıldı. Ünlü oyuncunun, iki yıllık reklam kampanyası kapsamında markayla 3,5 milyon TL’ye anlaştığı öğrenildi.

“Mobilya seçimi kadınların kendilerini yansıtmaları için en iyi araçlardan biri”

Bahadır, kendisinde ve evinde değişiklikler yapmayı çok sevdiğini belirtti ve yaptığı açıklamada “Mobilya seçimi kadınların kendilerini yansıtmaları için en iyi araçlardan biri. Ben de evimde değişiklikler yapmayı ve kendimi yansıtmayı çok seviyorum. Pandemi döneminde evimin dekorasyonunda değişiklikler yaptım. Üstüne de böyle bir anlaşma yapmak beni çok heyecanlandırdı” dedi.

TARTIŞMALAR HAKKINDA YORUM YAPMADI

Gökçe Bahadır, lansman sırasındaki röportajda Şevval Sam’ın “Kadına şiddet uygulayan isimlerle aynı dizide rol almam” açıklamasının hatırlatılması üzerine “İsimler üzerinden yapılan tartışmalara dahil olmak istemiyorum” dedi. Ünlü oyuncu ayrıca işlerinin yeniden açılmaya başladığını söyledi ve açıklamasına “Umarım her şey daha iyi olur.” cümlesi ile son verdi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar