GÜNEY BELEDİYESİ KORONA’YA KARŞI ÖNLEMLERİ ARTTIRDI

GÜNEY BELEDİYESİ KORONA’YA KARŞI ÖNLEMLERİ ARTTIRDI

Dünyada ve Türkiye’de korona virüse karşı mücadele sürerken Güney Belediyesi de önlemlerini arttırdı. İlçede tüm cadde ve sokaklar dezenfekte edildi.

Dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan Korona virüs ile mücadele sürüyor. Güney Belediyesi de korona virüs salgınına karşı gerekli tüm önlemleri aldı. Belediye ekipleri , ilçede belediyeye ait binaları ve resmi kurumları dezenfekte etti. Ekipler ilçenin tüm cadde ve sokaklarını da dezenfektan madde ile temizleyerek ilçede hijyeni sağladı.

“EVDE KAL GÜNEY”

Korona virüs tehdidi geçene dek mücadele çalışmalarının devam edeceğini söyleyen Güney Belediye Başkanı Halil Ayhan; “Tüm dünya ve ülkemiz korona virüs ile mücadelesini kararlılıkla sürdürüyor. Güney Belediyesi olarak ekiplerimizle seferber olduk ve mücadele çalışmalarımız devam ettiriyoruz.  Bizler vatandaşlarımızdan evde kalmalarını istiyoruz. Sağlık Bakanlığımızın ve yetkililerin uyarılarını dikkate alsınlar. Sosyal mesafeye ve kişisel hijyenlerine dikkat etsinler. Bu zor günleri hep birlikte aşacağız. Evde Kal Güney” dedi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar