Erdoğan ve Soyer İzmir Valiliği’nde buluştu

Ak Parti İzmir İl Kongresi için İzmir’e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir Valiliği’nde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’le buluştu. Tunç Soyer Erdoğan’la, depremde yıkılan ya da hasar gören konutların yenilenmesi için bulunan kaynağın kullandırılması ve "İzmir tarihinin en büyük yatırımı" diye nitelediği Buca Metrosu inşaatı hakkında konuştuklarını söyledi.

Erdoğan ve Soyer İzmir Valiliği’nde buluştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer, dün İzmir Valiliği’nde bir araya geldi. Soyer,…

İzmir’deki kongrenin önemli isminde koronavirüs çıktı

Dün İzmir’de gerçekleştirilen Ak parti’nin 7. Olağan İl Kongresi öncesi ve sonrasında teşkilatı ile yoğun çalışma yürüten Ak Parti Selçuk İlçe Başkanı Selim Girbiyanoğlu’nun Covid-19 testi pozitif çıktı.

İzmir’deki kongrenin önemli isminde koronavirüs çıktı

Ak Parti kongrelerine hız kesmeden devam ediyor. Kongrelere katılanlardan Covid-19 testi istendiği açıklamasının hemen ardından, kongreye…

Son Dakika! Erdoğan’dan İzmir’de önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Halkapınar Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti İzmir 7. Olağan İl Kongresi’nde önemli açıklamalar yaptı. Erdoğan CHP, Berat Albayrak ve Merkez Bankası’na dair önemli açıklamalar yaptı.

Son Dakika! Erdoğan’dan İzmir’de önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün, partisinin Halkapınar Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti İzmir 7. Olağan İl…

Whatsapp İhbar