Başkan Örki “Muhtarlar Bizim İçin Çok Kıymetli”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 19 Ekim Muhtarlar Günü ile ilgili mesaj yayımladı. “Halkımıza hizmeti muhtarlarımızla birlikte götürüyoruz” diyen Başkan Örki, “Güzel Pamukkale’miz için kıymetli muhtarlarımızla el ele çalışıyoruz” dedi.

Başkan Örki “Muhtarlar Bizim İçin Çok Kıymetli”

Ülkemizde 2015 yılından itibaren 19 Ekim tarihi Muhtarlar Günü olarak kutlanıyor. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki,…

Ayak Tenisinde Şampiyon Pamukkale’de Belirlendi

Pamukkale Belediyesinin ev sahipliğinde yapılan ilk Ayak Tenisi Türkiye Şampiyonası Finalleri nefesleri kesti. 21 bölge şampiyonu takımın katılımı ile gerçekleşen bu önemli organizasyonda şampiyonluğa Bingöl Solhanspor takımı ulaşırken, Denizli Pamukkale Belediyesi Atletic takımı ikinci, KKTC Lefkoşa ise üçüncü oldu.

Ayak Tenisinde Şampiyon Pamukkale’de Belirlendi

Spor konusunda önemli yatırımların yanı sıra birçok branşta şampiyonalara talip olan Pamukkale Belediyesi, Ayak Tenisi Türkiye…

10. Pamukkale İllerarası Kıck Boks Turnuvasına Denizli Damgası

Pamukkale Belediyesi tarafından organize edilen 10. Pamukkale İllerarası Kick Boks Turnuvası sona erdi. 20 ilden 750 sporcunun katıldığı şampiyonada Denizli 15 altın, 3 gümüş ve 9 bronz madalya ile ilk sırada yer aldı. 

10. Pamukkale İllerarası Kıck Boks Turnuvasına Denizli Damgası

Hafta sonunda Pamukkale önemli bir organizasyona ev sahipliği yaptı. 10. Pamukkale İllerarası Kick Boks Turnuvası 20…

Ayak Tenisinin Şampiyonu Pamukkale’de Belirlenecek

Pamukkale Belediyesi önemli bir organizasyona daha ev sahipliği yapıyor. Ayak Tenisi Türkiye Şampiyonası Finalleri için ülkemizin ve yavru vatan KKTC’nin en iyileri Pamukkale’de bir araya geldi. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Pamukkale olarak sporun her branşını her sokağa kadar taşımak istiyoruz” dedi.

Ayak Tenisinin Şampiyonu Pamukkale’de Belirlenecek

Bu yılın Mart ayında kurulan Türkiye Ayak Tenisi Federasyonu’nun ilk Türkiye Şampiyonası’na Pamukkale Belediyesi ev sahipliği…

Başkan Örki’den Mevlid Kandili Mesajı

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Peygamber efendimizin yeryüzüne teşrifi vesilesiyle kutlanan Mevlid Kandili ile ilgili olarak Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, mesaj yayımladı. Başkan Örki, “ 

Başkan Örki’den Mevlid Kandili Mesajı

Her yıl Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) dünyaya teşrifi Mevlid Kandili olarak idrak ediliyor. Bu yıl 17…

Pamukkale Belediyesinden Okullara Malzeme Desteği

Pamukkale Belediyesinin spor konusundaki destekleri devam ediyor. 4-11 Ekim tarihlerinde kutlanan Amatör Spor Haftası’nda futbol kulüplerine malzeme desteği veren Pamukkale Belediyesi bu kez de ilçedeki okullara masa tenisi seti dağıttı. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Eğitim ve spor bizim en baştan beri öncelik sağladığımız konular. Sporun ve sporcuların yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Pamukkale Belediyesinden Okullara Malzeme Desteği

Pamukkale Belediyesi spora ve sporcuya desteklerine devam ediyor. Her yıl 4-11 Ekim tarihlerinde kutlanan Amatör Spor…

Pamukkale Belediyesinden Amatör Futbol Kulüplerine Malzeme Yardımı

Sporun ve sporcunun her zaman yanında olan Pamukkale Belediyesi, Amatör Spor Haftası’nda ilçede bulunan amatör futbol kulüplerine malzeme yardımında bulundu. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Pamukkale’nin spor kenti olmasını amaçlıyoruz. Bunun için önemli projeleri hayata geçiriyoruz” dedi.

Pamukkale Belediyesinden Amatör Futbol Kulüplerine Malzeme Yardımı

Pamukkale Belediyesi, spor konusunda önemli çalışmalarına devam ediyor. Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Pamukkale…

Başkan Örki’den Dünya Turizm Günü Mesajı

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 27 Eylül Dünya Turizm Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Örki, “Ülkemiz bir turizm cennetidir. Pamukkale ilçemiz de zenginlikleri ile turizmde önemli bir merkezdir” dedi.

Başkan Örki’den Dünya Turizm Günü Mesajı

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, her yıl 27 Eylül’de kutlanan Dünya Turizm Günü dolayısıyla bir mesaj…

Eğitim Yardımı Fırsatını Kaçırmayın

Pamukkale Belediyesinin eğitim konusundaki desteklerinden olan eğitim yardımı başvurularında son gün 20 Eylül 2021 Pazartesi. Devam etmekte olan 2021-2022 eğitim öğretim yılını kapsayan ve toplam 2 bin 500 öğrenciye verilecek eğitim yardımı başvuruları www.pamukkale.bel.tr üzerinden yapılabiliyor.

Eğitim Yardımı Fırsatını Kaçırmayın

Pamukkale Belediyesi, eğitim ile ilgili önemli yatırımlara imza atarken, öğrencilere de destek olmaya devam ediyor. Pamukkale…

Başkan Örki’den Gaziler Günü Mesajı

Her yıl 19 Eylül’de kutlanan Gaziler Günü ile ilgili olarak Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki bir mesaj yayımladı. Başkan Örki, “vatan topraklarımızı canı pahasına koruyan tüm kahramanlarımızı şükranla yâd ediyoruz” dedi.

Başkan Örki’den Gaziler Günü Mesajı

Mustafa Kemal Atatürk’e 1921 yılında Mareşallik rütbesi ile gazilik unvanının verildiği gün olması nedeniyle her 19…

Whatsapp İhbar