DTO’nun Youtube Kanalında Canlı Yayına Çıktılar Yapılandırma Kanunu’nu Anlattılar

Denizli Ticaret Odası (DTO)’nın YouTube kanalından canlı yayınlanan 7326 Sayılı Yapılandırma Kanunu Online Eğitim Semineri, büyük ilgi gördü. DTO Başkanı Uğur Erdoğan, gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı üyelerine teşekkür etti. Başkan Erdoğan, “Üyelerimizin güncel gelişmelerden ve yeni yasal düzenlemelerden anında haberdar olmasını, mesleki ve kişisel becerilerini artırabilecekleri eğitimler almalarını, son derece önemsiyorum. Bu nedenle de göreve geldiğimiz günden bu yana çok sayıda etkinlik gerçekleştirdik. Bu etkinliklerde, hepsi birbirinden değerli isimleri üyelerimizle buluşturduk. Bugünkü seminerimiz, yıl boyunca gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizden oluşan hizmet zincirimizin en yeni halkasıdır. Bu türde talepler geldikçe farklı konularda ilgili ve yetkili isimleri üyelerimizle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

DTO’nun Youtube Kanalında Canlı Yayına Çıktılar Yapılandırma Kanunu’nu Anlattılar

Denizli Ticaret Odası (DTO), Denizli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (DSMMO), Denizli Vergi Dairesi ve…

Başkan Erdoğan “Yeniden Kapanmamanın Tek Yolu Aşı Olmak!”

Korona virüs salgınını önleme tedbirleri kapsamında birçok sektörün ve çok sayıda iş yerinin uzun süre kapalı kalması, küçük ve orta ölçekli işletmeler ile çalışanlarını zor durumda bıraktı. İşletmelerinin yeniden açılması ile yeniden hayat bulan girişimcileri, günlük korona virüs sayısının tekrar hızla artmaya başlamasıyla yeni bir korku sardı… İş dünyası, o günlere dönmek istemiyor. Onun için Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, önemli bir uyarıda bulunuyor; herkesi aşı olmaya çağırıyor.

Başkan Erdoğan “Yeniden Kapanmamanın Tek Yolu Aşı Olmak!”

Odalarının meclis kürsüsünden Denizli’ye seslenen DTO Başkanı Erdoğan, “Covid-19 pandemisinin en çetin günlerinde karşı karşıya kaldığımız…

Başkan Erdoğan’dan Hayati Çağrı “Kolları Sıvayalım; Aşımızı Olalım”

Pandemi tedbirleri kapsamında hizmet sektörü başta olmak üzere bazı işletmelerin uzun bir süre kapalı kalmasının yaraları henüz sarılmaya başlamışken, ülke genelindeki günlük korona virüs vaka sayısının son bir ay içinde hızla 4 binden 22 bine tırmanması, iş dünyasını tedirgin etti. Aynı günlere geri dönmemek için Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan’dan hayatı derecede önemli bir çağrı geldi. Tüm Denizli'ye seslenen Başkan Erdoğan, "Yeniden kısıtlamalara maruz kalmamak, iş yerlerimizi kapatmamak, işimizden gücümüzden ve kazancımızdan olmamak için, zorda darda kalmamak ve hastalanmamak için kolları sıvayalım; aşımızı olalım. Pandeminin en zor döneminde bile üretim ve hizmeti aksatmamak için işinin başında kalan esnafımıza, tüccarımıza ve sanatkarlarımıza destek olalım!" dedi.

Başkan Erdoğan’dan Hayati Çağrı “Kolları Sıvayalım; Aşımızı Olalım”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, görev sürelerinin, korona virüs salgını nedeniyle iş…

Başkan Erdoğan “Üyelerimizin Her An Yanındayım”

3 ayda 800 civarında üyesini bizzat ziyaret ederek bir rekora imza atan Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, üyelerinin her zaman yanında. Başkan Erdoğan, çeşitli iş kollarından isimler ile bir araya gelerek, sektörleri ve işleriyle ilgili gündemi değerlendirdi; alanlarının duayen isimlerinden oluşan DTO üyelerinin mesleki tecrübelerinden de istifade etti. Erdoğan, “Görüşmelerimizden edindiğimiz izlenimler ile aldığımız notlar, odamızdaki faaliyetlerimizin yol haritasını da çizecek. Değerli katkılarından dolayı Yüksek İstişare Kurulu üyelerimizin her birine teşekkür ederim” dedi.

Başkan Erdoğan “Üyelerimizin Her An Yanındayım”

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, odalarının Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyeleri Aygören Kardeşler Kollektif Şirketi’nin…

Dto, Üyelerine Nefes Kredisi Kullandırıyor

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, 1 haziranda başlattıkları Nefes Kredisi başvurularının devam ettiğini duyurdu. Başkan Erdoğan, “Kaynaklarımızı bankalara aktardık. Şartları tutan üyelerimiz, gerekli belgeleriyle buralardan başvurularını yapabiliyorlar. Türkiye Halk Bankası, Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Denizbank, Nefes Kredisi kullanmak isteyen üyelerimizi bekliyor. Bu yıl daha geniş bir çerçevede daha çok üyemize ulaşmak için tüm imkanımızı seferber ettik. Şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Dto, Üyelerine Nefes Kredisi Kullandırıyor

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, üyelerinin finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak üzere daha önce de…

Başkan Erdoğan “Lgs’ye Girecek Öğrencilerimize Başarılar Dilerim”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Liseye Geçiş Sınavı (LGS)’na girecek öğrencilere başarı dileklerini iletti.

Başkan Erdoğan “Lgs’ye Girecek Öğrencilerimize Başarılar Dilerim”

Gençlere “Hayatınızdaki ilk önemli sınav ama strese gerek yok” tavsiyesinde bulunan DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur…

Başkan Erdoğan Esnafı Ziyaret Etti

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Altıntop, Değirmenönü, Sırakapılar ve Mehmetçik Mahallelerindeki esnafı ziyaret etti. Üyeleri ve esnafla, özellikle pandemi dönemine dair görüş alışverişinde bulunup, beklentilerini dinledi. Pandeminin etkilerini azaltmak için bugüne kadar neler yaptıklarını anlattı. Gittiği yerlerdeki esnaf Başkan Erdoğan’a “Bu süreçte de hatırımızın sorulması, bizi sevindiriyor. Bizi mutlu ettiniz” diyerek teşekkür etti.

Başkan Erdoğan Esnafı Ziyaret Etti

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, güne DTO Meclis Üyesi ve Hayvancılık Kooperatifleri Birliği (HAY-KOOP) Denizli…

Başkan Erdoğan “Gençlerimiz Aydınlık Geleceğimizdir!”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladığı mesajında, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Millî Mücadele’nin kıvılcımının atıldığı 19 Mayıs’ı, ülkemizin geleceğinin teminatı olan gençlerimize armağan etmekle, onlara verdiği önemin büyüklüğünü göstermiştir. Bizler de gençlerimize sonsuz güveniyor, onları geleceğimiz olarak görüyoruz.” dedi.

Başkan Erdoğan “Gençlerimiz Aydınlık Geleceğimizdir!”

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yaptığı…

DTO Başkanı Erdoğan “Huzur İçinde Geçireceğimiz Bir Bayram Diliyorum”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Denizlililer’in Ramazan Bayramı’nı kutladı. Başkan Erdoğan, "Maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet edelim. Dikkatli olur ve kurallara uyarsak, birbirimize daha çabuk kavuşuruz. Sevdiklerimizle, sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmemizi diliyorum" dedi.

DTO Başkanı Erdoğan “Huzur İçinde Geçireceğimiz Bir Bayram Diliyorum”

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan’ın Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı yazılı mesajı şöyle: “Değerli hemşehrilerimiz, tüm…

Başkan Erdoğan “Annelerimizin Haklarını Asla Ödeyemeyiz”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, pandemi sebebiyle geçen yıl Anneler Günü’nü buruk kutladıklarını hatırlatarak, “Maalesef bu yıl da annelerimizin ellerini öpüp, onlara sarılamayacağız. Çoğumuz, uzaktan da olsa annelerimizi telefonla arayıp hâl hatırını sormakla yetineceğiz. Annelerimizin haklarını asla ödeyemeyiz. Rızalarını kazanabilmek için onları her zaman el üstünde tutmalıyız. Tüm annelerimizin, Anneler Günü’nü kutluyor, hep beraber sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür geçirmemizi diliyorum.” dedi. 

Başkan Erdoğan “Annelerimizin Haklarını Asla Ödeyemeyiz”

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Erdoğan, yazılı mesajında…

Whatsapp İhbar