Büyükşehir’den Çiğli’deki heyelana ilişkin açıklama

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden Çiğli Cumhuriyet Mahallesi’nde meydana gelen heyelan ve çatlaklara ilişkin bir açıklama geldi. Alandaki tüm yer hareketlerinin bilimsel araştırmalar doğrultusunda incelendiği belirtilen açıklamada, TÜBİTAK tarafından yapılan analizler doğrultusunda hareketlenmenin Harmandalı Düzenli Atık Depolama Tesisi ile ilgisi bulunmadığının tespit edildiği belirtildi.

Büyükşehir’den Çiğli’deki heyelana ilişkin açıklama

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Çiğli Cumhuriyet Mahallesi Güneybatı Bölgesi’nde oluşan heyelan ve çatlaklar konusunda yapılan açıklamada…

Ataşehir’deki Çiğli deresinde dönüşüm başladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, “Yüzülebilir Körfez” hedefi kapsamındaki rehabilitasyon çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Çiğli’nin Ataşehir mahallesinde başlatılan “Büyük Çiğli Deresi Kıyı Düzenleme Projesi” ile ilçede yaşayanların nefes alabilecekleri alanların yaratılması planlanıyor.

Ataşehir’deki Çiğli deresinde dönüşüm başladı

İZSU, İzmir Körfezi’nin temizlenmesi hedefine yönelik projelerini bir bir hayata geçiriyor. Kentin farklı bölgelerinde yürütülen dere…

Çiğli’de tüm ailesi evdeyken evi yaktı

İzmir’in Çiğli ilçesinde, iddialara göre alkollü olduğu ileri sürülen Ali A., eşi, annesi ve 2 çocuğunun evde olduğu sırada evi ateşe verdi.

Çiğli’de tüm ailesi evdeyken evi yaktı

İzmir’e bağlı Çiğli ilçesinde, iddiaya göre alkollü olduğu ileri sürülen Ali A., eşi, annesi ve 2…

AVWAN HOTEL’den görkemli açılış

Çiğli’nin en büyük ikinci oteli olma özelliği taşıyan AVWAN HOTEL, görkemli bir törenle hizmete girdi. 10 Mart Çarşamba günü gerçekleşen açılışa Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ve Çiğli Kaymakamına vekaleten Çiğli Hukuk İşleri Müdürü Davut Seyatoğlu da katılım gösterdi.

AVWAN HOTEL’den görkemli açılış

Azat ve Sedat Koltuk kardeşlerin Hoteli’nin açılışını Çiğli Belediye başkanı Utku Gümrükçü ve Anadolu Birliği Genel…

İzmir’de eşini darbeden bıçaklı koca, polis tarafından engellendi

İzmir'in Çiğli ilçesinde karısını darp ederek bıçakla tehditler savuran saldırgan, polis tarafından yakalanarak cezaevine gönderildi.

İzmir’de eşini darbeden bıçaklı koca, polis tarafından engellendi

İzmir’e bağlı Çiğli ilçesinde polise “ikamette kadına yönelik şiddet” ihbarı geldi. Gelen ihbar üzerine ekipler olay…

Whatsapp İhbar