Denizli Çözüm Koleji Öğrencilerinden Kahraman Sağlık Çalışanlarına Mektup

Denizli Çözüm Koleji öğrencileri son ders zilleri çalmadan önce, koronavirüs salgını nedeniyle pandemi döneminde vefakarca, gece-gündüz demeden halk sağlığı için aralıksız çalışan doktor ve sağlık çalışanlarına teşekkür mektubu yazdı. Her bir öğrencinin düşüncelerini, duygularını ve teşekkürlerini aktardığı mektuplar, kahraman sağlık çalışanlarına postalandı.

Denizli Çözüm Koleji Öğrencilerinden Kahraman Sağlık Çalışanlarına Mektup

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını, normal yaşam düzenini tepetaklak etti. Pandemi döneminde salgınla mücadelede doktorlar…

Denizli Çözüm Koleji’nin Mezuniyet Coşkusu

Denizli Çözüm Koleji, 2020-2021 eğitim-öğretim yılında okuldan mezun olan öğrencileri için tören düzenledi. Çözüm Koleji Ortaokulu ve Liseyi başarıyla tamamlayan öğrenciler diplomalarını aldı, birlikte kep atarak mezuniyetlerini kutladı.

Denizli Çözüm Koleji’nin Mezuniyet Coşkusu

Denizli Çözüm Koleji Ortaokulu ve Çözüm Koleji Anadolu Lisesinden mezun olan öğrenciler için pandemi nedeniyle maske…

Denizli Çözüm Koleji’nden Anaokul ve İlkokul Atağı!

Denizli’de eğitim-öğretim sektöründe çeyrek asırlık tecrübesiyle öne çıkan Denizli Çözüm Kolejinden önemli bir adım geldi.  Kolej bünyesinde verdiği ortaokul ve lise eğitiminin yanı sıra; anaokulu ve ilkokul temel eğitim kademelerini de öğrencilere açtı.  Denizli Çözüm Koleji Kurucu Ortağı İsmail Kıyak, yeni eğitim öğretim döneminde anaokulu ve ilkokul öğrencilerini de kabul edeceklerini duyurdu. Denizli Çözüm Kolejinin yenilikçi eğitim anlayışı ve donanımlı kadrosuyla öğrencilerini geleceğe hazırladığını belirten Kıyak,  hem temel hem de orta eğitimin tüm kademelerinde Denizli’ye çözüm olacaklarını söyledi.

Denizli Çözüm Koleji’nden Anaokul ve İlkokul Atağı!

Denizli Çözüm Koleji, ortaöğretimde verdiği ortaokul ve lise eğitiminin yanı sıra temel eğitimde anaokulu ve ilkokul…

Whatsapp İhbar