Denizli Çözüm Koleji Öğrencilerinden Kahraman Sağlık Çalışanlarına Mektup

Denizli Çözüm Koleji öğrencileri son ders zilleri çalmadan önce, koronavirüs salgını nedeniyle pandemi döneminde vefakarca, gece-gündüz demeden halk sağlığı için aralıksız çalışan doktor ve sağlık çalışanlarına teşekkür mektubu yazdı. Her bir öğrencinin düşüncelerini, duygularını ve teşekkürlerini aktardığı mektuplar, kahraman sağlık çalışanlarına postalandı.

Denizli Çözüm Koleji Öğrencilerinden Kahraman Sağlık Çalışanlarına Mektup

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını, normal yaşam düzenini tepetaklak etti. Pandemi döneminde salgınla mücadelede doktorlar…

Oruç Tutanlar Dikkat!

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Elif Topuz, Ramazan ayında dengeli beslenme, iftar ile sahur vakitlerinde yemek tüketimine dikkat edilmesi konusunda bilgiler verdi.

Oruç Tutanlar Dikkat!

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Elif Topuz, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte iftar ve…

Denizli’ye Yeni Ortopedi ve El Cerrahisi Profesörü!

Denizli’nin köklü sağlık kuruluşlarından Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, profesör kadrosuna bir yeni isim daha ekledi. Üroloji’de Prof. Dr. Ömer Levent Tuncay, Beyin ve Sinir Cerrahisi’nde Prof. Dr. İlker Solmaz’ın ardından bu yıl kadroya El Cerrahisi, Mikrocerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji alanında ulusal ve uluslararası birçok önemli çalışmaya imza atan Prof. Dr. Mustafa Nazım Karalezli’yi dahil etti.

Denizli’ye Yeni Ortopedi ve El Cerrahisi Profesörü!

Nisan 2021 itibariyle hasta kabulüne başlayan Prof. Dr. Karalezli, el – el bileği ameliyatları, el ve kemik tümörü…

Zamanında müdahaleyle kanserden ölüm riski azaltılabilir

Türkiye’de kanser nedenli ölümlerde 3. sırada yer alan kolon kanserine karşı Denizli Özel Cerrahi Hastanesi Op. Dr. Umut Faydacı, kolon kanseri farkındalık ayı kapsamında önemli değerlendirmelerde bulundu. Op. Dr. Faydacı, “Aşırı kilolular, sigara ve alkol alışkanlığı olanlar, egzersiz ve spordan uzak hayat yaşantısı olanlar, ileri yaşlı kişilerde normal topluma göre daha yüksek oranda görülmektedir. Zamanında müdahaleyle ölüm riski yüzde 45 azaltılabilir” diye konuştu.

Zamanında müdahaleyle kanserden ölüm riski azaltılabilir

Türkiye’de kanser nedenli ölümlerde 3. sırada yer alan kolon kanserine farkındalık ayında uzmanlar uyarılarda bulundu. Kolon…

Denizli Özel Cerrahi Hastanesi’nden hastalara evde tedavi hizmeti

Koronavirüs salgını sürecinde hastanelere gitmek istemeyen vatandaşlar için Denizli Özel Cerrahi Hastanesi yeni bir hizmet başlattı. Belediyelerin çok sıklıkla yaptığı ancak özel hastanecilikte ilk kez yapılan bir hizmet olduğunu belirten Uzm. Dr. Osman İlhan, “Evde sağlık hizmetinin hasta ve hasta yakınları için ne kadar değerli olduğu pandemi döneminde daha çok ortaya çıktı” dedi.

Denizli Özel Cerrahi Hastanesi’nden hastalara evde tedavi hizmeti

Denizli Özel Cerrahi Hastanesi, pandemi döneminde evden çıkamayan ve salgın nedeniyle hastaneye gitmek istemeyen vatandaşlar için…

Denizli Cerrahi Hastanesi’nden Hulusi Şevkan’a başarılı operasyon

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan’ın, Denizli Özel Cerrahi Hastanesi’nde gerçekleştirilen başarılı bir operasyonla sağlığına kavuştuğu açıklandı.

Denizli Cerrahi Hastanesi’nden Hulusi Şevkan’a başarılı operasyon

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, şiddetli ağrıları sebebiyle Denizli Özel Cerrahi Hastanesi’ne müracaat etti. Genel…

Whatsapp İhbar