Başkan Erdoğan’dan Hayati Çağrı “Kolları Sıvayalım; Aşımızı Olalım”

Pandemi tedbirleri kapsamında hizmet sektörü başta olmak üzere bazı işletmelerin uzun bir süre kapalı kalmasının yaraları henüz sarılmaya başlamışken, ülke genelindeki günlük korona virüs vaka sayısının son bir ay içinde hızla 4 binden 22 bine tırmanması, iş dünyasını tedirgin etti. Aynı günlere geri dönmemek için Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan’dan hayatı derecede önemli bir çağrı geldi. Tüm Denizli'ye seslenen Başkan Erdoğan, "Yeniden kısıtlamalara maruz kalmamak, iş yerlerimizi kapatmamak, işimizden gücümüzden ve kazancımızdan olmamak için, zorda darda kalmamak ve hastalanmamak için kolları sıvayalım; aşımızı olalım. Pandeminin en zor döneminde bile üretim ve hizmeti aksatmamak için işinin başında kalan esnafımıza, tüccarımıza ve sanatkarlarımıza destek olalım!" dedi.

Başkan Erdoğan’dan Hayati Çağrı “Kolları Sıvayalım; Aşımızı Olalım”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, görev sürelerinin, korona virüs salgını nedeniyle iş…

Başkan Erdoğan “Üyelerimizin Her An Yanındayım”

3 ayda 800 civarında üyesini bizzat ziyaret ederek bir rekora imza atan Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, üyelerinin her zaman yanında. Başkan Erdoğan, çeşitli iş kollarından isimler ile bir araya gelerek, sektörleri ve işleriyle ilgili gündemi değerlendirdi; alanlarının duayen isimlerinden oluşan DTO üyelerinin mesleki tecrübelerinden de istifade etti. Erdoğan, “Görüşmelerimizden edindiğimiz izlenimler ile aldığımız notlar, odamızdaki faaliyetlerimizin yol haritasını da çizecek. Değerli katkılarından dolayı Yüksek İstişare Kurulu üyelerimizin her birine teşekkür ederim” dedi.

Başkan Erdoğan “Üyelerimizin Her An Yanındayım”

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, odalarının Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyeleri Aygören Kardeşler Kollektif Şirketi’nin…

Başkan Erdoğan; “YKS, hayattaki basamaklardan biri”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)’na gireceklere başarılar diledi. Başkan Erdoğan, YKS’de yarışacak adaylara “Bu sınav, hayattaki basamaklardan sadece biri… Salona bu düşünceyle girip, stres yapmadan soruları yanıtlayıp, hayallerinize ulaşmaya bir adım daha yaklaşın. Hepinize başarılar dilerim” diye seslendi.

Başkan Erdoğan; “YKS, hayattaki basamaklardan biri”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Yükseköğretim Kurumları Sınavı dolayısıyla yazılı bir açıklama…

Başkan Erdoğan “Lgs’ye Girecek Öğrencilerimize Başarılar Dilerim”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Liseye Geçiş Sınavı (LGS)’na girecek öğrencilere başarı dileklerini iletti.

Başkan Erdoğan “Lgs’ye Girecek Öğrencilerimize Başarılar Dilerim”

Gençlere “Hayatınızdaki ilk önemli sınav ama strese gerek yok” tavsiyesinde bulunan DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur…

Başkan Erdoğan DTO Meclisinde Açıkladı “Beklenen Nefes Kredisi Geliyor”

 Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, pandeminin etkisiyle finansman sıkıntısı yaşayan üyelerine, 1 Haziran itibarıyla TOBB ve KGF iş birliğinde Nefes Kredisi uygulamasının başlatılacağını müjdeledi.

Başkan Erdoğan DTO Meclisinde Açıkladı “Beklenen Nefes Kredisi Geliyor”

Denizli Ticaret Odası’nın Mayıs ayı olağan meclis toplantısında konuşan DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, gerek…

Başkan Erdoğan Esnafı Ziyaret Etti

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Altıntop, Değirmenönü, Sırakapılar ve Mehmetçik Mahallelerindeki esnafı ziyaret etti. Üyeleri ve esnafla, özellikle pandemi dönemine dair görüş alışverişinde bulunup, beklentilerini dinledi. Pandeminin etkilerini azaltmak için bugüne kadar neler yaptıklarını anlattı. Gittiği yerlerdeki esnaf Başkan Erdoğan’a “Bu süreçte de hatırımızın sorulması, bizi sevindiriyor. Bizi mutlu ettiniz” diyerek teşekkür etti.

Başkan Erdoğan Esnafı Ziyaret Etti

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, güne DTO Meclis Üyesi ve Hayvancılık Kooperatifleri Birliği (HAY-KOOP) Denizli…

DTO Başkanı Erdoğan “Huzur İçinde Geçireceğimiz Bir Bayram Diliyorum”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Denizlililer’in Ramazan Bayramı’nı kutladı. Başkan Erdoğan, "Maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet edelim. Dikkatli olur ve kurallara uyarsak, birbirimize daha çabuk kavuşuruz. Sevdiklerimizle, sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmemizi diliyorum" dedi.

DTO Başkanı Erdoğan “Huzur İçinde Geçireceğimiz Bir Bayram Diliyorum”

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan’ın Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı yazılı mesajı şöyle: “Değerli hemşehrilerimiz, tüm…

Başkan Erdoğan “Annelerimizin Haklarını Asla Ödeyemeyiz”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, pandemi sebebiyle geçen yıl Anneler Günü’nü buruk kutladıklarını hatırlatarak, “Maalesef bu yıl da annelerimizin ellerini öpüp, onlara sarılamayacağız. Çoğumuz, uzaktan da olsa annelerimizi telefonla arayıp hâl hatırını sormakla yetineceğiz. Annelerimizin haklarını asla ödeyemeyiz. Rızalarını kazanabilmek için onları her zaman el üstünde tutmalıyız. Tüm annelerimizin, Anneler Günü’nü kutluyor, hep beraber sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür geçirmemizi diliyorum.” dedi. 

Başkan Erdoğan “Annelerimizin Haklarını Asla Ödeyemeyiz”

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Erdoğan, yazılı mesajında…

Başkan Erdoğan, “Dua ve İbadetlerimizi, Yüce Yaratan’ın Kabul Etmesini Dilerim”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Denizlililer’in Kadir Gecesi’ni kutladı. Başkan Erdoğan, "Bu mübarek gece iyiliğe, güzelliğe ve sağlıklı günlere ulaşmamıza vesile olsun. Mübarek gecenizi kutlar, sonsuzluk aleminde kurtuluşumuza vesile olacak dua ve ibadetlerimizi, Yüce Yaratan’ın kabul etmesini dilerim” dedi. 

Başkan Erdoğan, “Dua ve İbadetlerimizi, Yüce Yaratan’ın Kabul Etmesini Dilerim”

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Kadir Gecesi dolayısıyla yayımladığı mesajında, şu görüşlere yer verdi: “Değerli…

Türk makinacı firmaları Denizli’deki 3. EGE TMF’de buluştu

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Kalabalık bir davetli topluluğu ile ziyaretçilere kapılarını açan 3. Ege Tekstil ve Konfeksiyon Makineleri, Tekstil Kimyasalları ve Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı’na katılan üretici firmaları yalnız bırakmadı.

Türk makinacı firmaları Denizli’deki 3. EGE TMF’de buluştu

Denizli protokolü de oradaydı. 8’i Denizli’den 86 firmanın aynı alanda buluştuğu ve ürünlerini sergilediği fuarın ilk…

Whatsapp İhbar