Afyon’da gelin alma töreninde kavga çıktı! Gelinin babası ağır yaralı

Afyonkarahisar’da gelin alma töreninde kavga çıktı. 27 Yaşındaki damat A.Y.’nin havaya ateş açmasıyla, kurşunlar kayınpederinin başına isabet etti. Hastaneye kaldırılan kayınpederin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Afyon’da gelin alma töreninde kavga çıktı! Gelinin babası ağır yaralı

Olay, Afyonkarahisar‘ın Çobanlar Kocaöz beldesi Atatürk Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, yakınları ile birlikte düğün…

Yağmur Aşık’a hapis şoku

Boşanma aşamasında olduğu futbolcu Emre Aşık'ı öldürmesi için iki kez tetikçi tuttuğu iddia edilen Yağmur Aşık'a, jandarmaya direnmekten ve hakaretten açılan dava sonucu hapis cezası verildi.

Yağmur Aşık’a hapis şoku

Yağmur Aşık, erkek arkadaşı Erdi Sungur ile birlikte Emre Aşık’ı öldürmek için cinayet planı yaptığı iddiasıyla…

2 Çocuğu katleden adamın ifadesi ortaya çıktı

Oğluyla kavga ettikleri gerekçesiyle okul servisindeki 2 çocuğu vurarak öldüren Servet Başbuş’un ifadesi ortaya çıktı. Başbuş’un savcılığa verdiği ifadesinde husumetli olduğu ailelerin çocuklarının oğluyla kavga etmesinin ardından çocukları öldürmesi hakkında "Öfkeme yenik düştüm" savunmasını yaptı.

2 Çocuğu katleden adamın ifadesi ortaya çıktı

Çorum’un Alaca ilçesi İmat köyünde, eski muhtar Servet Başbuş’un oğlu Z.B. ile 8’inci sınıf öğrencileri Tunç…

Afyon’da 14 yaşındaki kız kayboldu

Afyon'da kaldığı Sevgi Evi'nden izinli olarak babası tarafından alınan 14 yaşındaki Sevda Yumruk’un, 20 gün arayla ikinci kez kaybolduğu öğrenildi. İlk kayboluşundan 3 gün sonra bir durakta bulunup kaldığı kuruma teslim edilen Yumruk, bugün yeniden kayıplara karıştı.

Afyon’da 14 yaşındaki kız kayboldu

Afyon‘un Sülün beldesinde oturan 48 yaşındaki Bünyamin Yumuk ve akciğer kanseri rahatsızlığı nedeniyle engelli hale gelen…

Denizli’de jandarma sokak hayvanları için harekete geçti

Denizli’de jandarma ekipleri, yoğun kar yağışı ve çetin kış koşulları sebebiyle beslenme imkanı bulamayan hayvanlar için harekete geçti. Ekipler sokakta yaşayan hayvanlar için doğaya yiyecek ve yem bıraktı.

Denizli’de jandarma sokak hayvanları için harekete geçti

Denizli’de sokakta yaşayıp ağır kış koşulları sebebiyle besin bulmakta zorlanan hayvanlar için jandarma ekipleri harekete geçti.…

Manisa’da Çiftçinin Bir Yıllık Ürününü Çalan Hırsızlar Jandarma Tarafından Yakalandı

Manisa'da jandarmanın başarılı operasyonu sonucu çiftçinin bir yıllık ürününü çalan hırsızlar yakalandı. Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay, çitfçinin parasını kurtaran Yayla Jandarma Karakol Komutanı Muhammet Antepli, Jandarma Uzmançavuş Sabri Çıray ve Enver Ovalı'yı kaymakamlıkta düzenlenen törende başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Manisa’da Çiftçinin Bir Yıllık Ürününü Çalan Hırsızlar Jandarma Tarafından  Yakalandı

Manisa’nın Yunusemre ilçesine bağlı Küçükbelen Mahallesi’nde Antepıstığı üreticiliği yapan Yakup Turgut (56) az kalsın elindeki bütün…

Whatsapp İhbar