Başkanı Mustafa Şevik “Dualarımız eski sağlıklı günlere kavuşmak için olacaktır”

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik,   Kadir Gecesi dolayısıyla yaptığı açıklamada,  Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinin, ülkemize, İslam alemine ve bütün insanlığa iyilikler, güzellikler ve hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak, “Dualarımız ülkemizin ve dünyamızın eski sağlıklı günlerine kavuşması için olacaktır” dedi. 

Başkanı Mustafa Şevik “Dualarımız eski sağlıklı günlere kavuşmak için olacaktır”

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik Kadir gecesi dolasıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Şevik,  mesajında şu ifadelere…

Başkan Zolan “Ellerimizi Yüce Allah’a Açıp Dua Edecek Ve Mağfiret Dileyeceğiz”

Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Bin aydan daha hayırlı olan bu mübarek gecemizin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Başkan Zolan “Ellerimizi Yüce Allah’a Açıp Dua Edecek Ve Mağfiret Dileyeceğiz”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan yayımladığı bir mesajla hemşehrilerinin ve bütün İslâm Dünyası’nın Kadir Gecesi’ni…

Başkan Örki “Gönül Gönüle Kadir Gecesi’ni İdrak Edelim”

Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’de bin aydan daha hayırlı olduğu yazan Kadir Gecesi, bu yıl 8 Mayıs Cumartesi gününü 9 Mayıs Pazar gününe bağlayan günde idrak edilecek. Üç ayların sonuncusu olarak Ramazan ayının yirmi yedinci gününe denk gelen Kadir Gecesi ile ilgili olarak Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki bir mesaj yayımladı. Kadir Gecesi’nin maneviyatı yüksek bir gece olduğunu ifade eden Başkan Örki mesajında şu görüşlere yer verdi “İslam aleminde bu mübarek gecede yapılan ibadetler, hayırlar ve duaların kabul olduğuna inanılır. Gönül isterdi ki bu gecede camilerimizi doldurup yan yana gönül gönüle Kadir Gecesi’ni idrak edelim. Ama dünyada ve ülkemizde etkili olan koronavirüs pandemisi nedeniyle bu yıl ibadetlerimizi ve dualarımızı evlerimizde gerçekleştireceğiz. Dualarımız ülkemizin ve dünyamızın eski sağlıklı günlerine dönmesi için olacaktır. Rabbim bir dahaki Kadir Gecesi’nde mabetlerimizi doldurarak doya doya ibadet etmeyi nasip etsin İnşallah. Bu vesile ile tüm Pamukkaleli vatandaşlarım başta olmak üzere Denizlili hemşehrilerim ile İslam Alemi’nin Kadir Gecesi’ni kutlar, hayırlar getirmesini temenni ederim” dedi.   

 

Paylaş:
Whatsapp İhbar