Son Dakika! Ege Denizi’nde deprem!

Kandilli Rasathanesinin paylaştığı bilgiye göre 09.05 sularında Ege Denizi’nde bulunan Midilli adası açıklarında bir deprem meydana geldi.

Son Dakika! Ege Denizi’nde deprem!

Kandilli Rasathanesi Ege Denizi’nde olan depremin ayrıntılarını paylaştı. Midilli Adası açıklarında olan depremin büyüklüğü 3,4 olarak…

Son Dakika! Yunanistan’da şiddetli deprem

Yunanistan şiddetli bir deprem ile sarsıldı... Kandilli Rasathanesi verilerine göre Yunanistan'da 5.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Son Dakika! Yunanistan’da şiddetli deprem

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nün verdiği bilgiye göre, Yunanistan’da şiddetli bir deprem meydana…

Naci Görür’den korkutan açıklama

Bingöl'de meydana gelen deprem sonrası Prof. Dr. Naci Görür sosyal medya hesabı üzerinden herkesi korkutan bir açıklama yaptı.

Naci Görür’den korkutan açıklama

Bugün saat 11:20’de AFAD’ın verilerine göre, merkez üssü Bingöl Merkez olan 4 büyüklüğünde bir deprem kaydedildi.…

Akdeniz’de deprem

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi verilerine göre, 13,51’d, Akdeniz'de 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Meydana gelen deprem yerin 2.5 kilometre derinliğinde gerçekleştiği açıklandı.

Akdeniz’de deprem

Kandili Rasathanesi, Akdeniz’de 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı. Depremin saat 13.51’de, yerin 2.5 kilometre altında…

Ege Denizi’nde deprem

Bugün sabaha karşı Ege Denizi’nin Çeşme açıklarında ufak şiddette bir deprem hissedildi. AFAD, yaşanan sarsıntının büyüklüğünü 3.6 olarak belirledi.

Ege Denizi’nde deprem

Ege Denizi’nin Çeşme açıklarında, sabaha karşı 02:40’ta bir deprem medyana geldi. AFAD (Afet ve Acil Durum…

Whatsapp İhbar