Baş Ağrınız Geçmiyorsa Dikkat!

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Nöroloji Uzmanı Dr. Fatma Efendizade son zamanlar oldukça artan baş ağrıları ile ilgili önemli bilgilendirmelerde bulundu. Nöroloji Uzmanı Dr. Efendizade, “Baş ağrıları ihmal edilmemesi gereken bir nörolojik şikayettir” dedi.

Baş Ağrınız Geçmiyorsa Dikkat!

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Nöroloji Uzmanı Dr. Fatma Efendizade, son zamanlarda korona virüs salgının da etkisiyle…

Prof. Dr. Halil Tanrıverdi’den çok önemli kalp krizi uyarısı

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Kardiyoloji Uzmanlarından Prof. Dr. Halil Tanrıverdi, aniden oluşan ağrı, sıkışma ve baskı hissiyle başlayan kalp krizi, genç yaşlarda da kriz riskinin olduğunu belirterek, hiçbir rahatsızlık olmasa dahi mutlaka uzman bir doktorda muayene olarak erken teşhisin önemli olduğu hakkında bilgiler verdi.

Prof. Dr. Halil Tanrıverdi’den çok önemli kalp krizi uyarısı

Kalp krizi rahatsızlığının artık erken yaşlarda da görülebildiğini ifade eden Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı…

Denizli’de ses telleri felç olan hastaya başarılı operasyon

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi hekimlerinden Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Odyoloji Uzmanı Op. Dr. Tuna Kenar eşine az rastlanan bir vakayı tedavi etti. 85 yaşında, çift taraflı ses teli felci nedeniyle nefes almakta oldukça zorluk çeken ve boğulma hissi yaşayan hasta, yapılan başarılı operasyon neticesinde eski sağlığına kavuştu.

Denizli’de ses telleri felç olan hastaya başarılı operasyon

Denizli’de 85 yaşındaki kadın hastanın ses tellerindeki felç, nefes almasını neredeyse imkansız hale getiriyordu. Özel Denizli…

Denizli’de hastadan 20 santimetrelik tümör çıkartıldı

Denizli’de yaşayan 84 yaşındaki kadın, karın ağrısı şikayeti ile gittiği Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’ndeki muayenenin ardından göbeğin dışarı çıkmış 20 santimetrelik tümör olduğunu öğrendi. Başarılı ameliyatın ardından nadir rastlanılan büyüklükteki tümörden kurtulan yaşlı kadın, sağlığına kavuştu.

Denizli’de hastadan 20 santimetrelik tümör çıkartıldı

Geçtiğimiz günlerde Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’ne şiddetli karın ağrısı şikayeti ile başvuran 84 yaşındaki Sıdıka Karadağ,…

Tuna Kenar’dan koronavirüs açıklaması: “Yıl sonuna kadar sürebilir”

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Odyoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Tuna Kenar, yeni normalleşme döneminde vatandaşların dikkat etmesi konusunda önemli uyarılarda bulundu.

Tuna Kenar’dan koronavirüs açıklaması: “Yıl sonuna kadar sürebilir”

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Odyoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Tuna Kenar,…

Prostat Tedavisinde Altın Yöntem: “HoLEP”

Denizli’de sağlık sektöründe öncü adımlar atan Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, üroloji alanında gerçekleştirdiği yeniliklere bir yenisini daha ekledi. Prostat Füzyon Biyopsi ve Multiparametrik Prostat MR yeniliklerinden sonra iyi huylu prostat büyümesi olan hastalara cerrahi gerektiğinde büyük kolaylık sağlayan HoLEP teknolojisi, gerçekleşen basın toplantısı ile tanıtıldı.

Prostat Tedavisinde Altın Yöntem: “HoLEP”

2020 yılında üroloji alanında gerçekleştirdiği yeniliklerle adından sıkça söz ettiren Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, yıl bitmeden…

Whatsapp İhbar