Pamukkale Belediyesinden Ücretsiz Üniversite Tercih Danışmanlığı

Pamukkale Belediyesi, geçen yıl büyük ilgi gören “Üniversite Tercih Danışmanlığı” hizmetine bu yıl da devam edecek. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Yükseköğretim Kurumları Sınavı sonrası, gençlerimizin üniversite tercihlerini bilinçli bir şekilde yapmalarına yardımcı olmak amacıyla ücretsiz ‘Üniversite Tercih Danışmanlığı’ hizmeti vereceğiz” dedi.

Pamukkale Belediyesinden Ücretsiz Üniversite Tercih Danışmanlığı

Eğitim alanındaki çalışmalarla takdirleri toplayan Pamukkale Belediyesi, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Yükseköğretim Kurumları…

Pamukkale Belediyesi Can Dostları İçin Kampanya Düzenledi

Ülkemizin birçok ilinde meydana gelen yangınlarla ilgili yardım kampanyası başlatan Pamukkale Belediyesi, aynı yangınlarda zarar gören hayvanları da unutmadı. Yaralı hayvanların tedavisinde kullanılacak tıbbi malzeme ve mamalar Pamukkale Belediyesi Sosyal Market aracılığıyla yangın bölgelerine gönderilecek.

Pamukkale Belediyesi Can Dostları İçin Kampanya Düzenledi

Ülke genelinde farklı illerde meydana gelen 100’e yakın yangın yürekleri dağladı. Can kayıplarının yanı sıra binlerce…

Pamukkale Belediyesi Personeline İş Hijyeni Ölçümü Yapıldı

Pamukkale Belediyesi, bünyesinde görev yapan personellerine yönelik iş hijyeni ölçümlerini gerçekleştirdi. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “İlçemize hizmet ederken çalışanlarımızın sağlıklarına, iş güvenliklerine maksimum seviyede özen gösteriyoruz. Denizli’de çalışanlarına yönelik iş hijyeni ölçümlerini gerçekleştiren ilk ilçe belediyesi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

Pamukkale Belediyesi Personeline İş Hijyeni Ölçümü Yapıldı

Pamukkale Belediyesi, 61 mahallede yaşayan yaklaşık 350 bin Pamukkaleliye binden fazla çalışanıyla, en kaliteli şekilde hizmet…

Bayram Tatilinin Gözdesi Pamukkale Oldu

Kurban Bayramı’nda Pamukkale on binlerce yerli ve yabancı turisti ağırladı. Pamukkale Belediyesinin beyaz cennet Pamukkale travertenlerinin eteklerindeki Kocaçukur Tesisleri ve Pamukkale Havuzları ile Seyir Tepesi Şehir Ormanı en çok ilgi gören noktalar oldu. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Kurban Bayramı tatili döneminde tesislerimizde on binlerce vatandaşımızı ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.

Bayram Tatilinin Gözdesi Pamukkale Oldu

Mübarek Kurban Bayramı tatili 9 gün olarak ilan edilmişti. Bu süre içinde vatandaşlar kurban ibadetlerini yerine…

Glütensiz Park Kafe’de Çalışmalar Devam Ediyor

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, seçimler öncesinde verdiği sözlerden birini daha tuttuğu Pamukkale Belediyesi Glütensiz Park Kafe’de çalışmalar aralıksız devam ediyor. Başkan Örki, “Çölyak hastaları ve glütensiz beslenmek isteyen vatandaşlar için büyük öneme sahip projemizde çalışmalarımızda sona yaklaştık” dedi.

Glütensiz Park Kafe’de Çalışmalar Devam Ediyor

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 2019 yerel seçimlerinden önce açıkladığı projeleri birer birer hayata geçirmeye devam…

Pamukkale’de 19 Mayısta Çeşitli Etkinlikler Yapıldı

Pamukkale Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için gençlere özel etkinlik programı düzenledi. İlçenin 7 farklı noktasında 5 ayrı dalda yapılan yarışmalarda gençler büyük heyecan yaşadı. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Gençlerimizin farklı bir bayram yaşamasını istedik” dedi.

Pamukkale’de 19 Mayısta Çeşitli Etkinlikler Yapıldı

Pamukkale Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile ilgili olarak “Gençler Yarışarak Eğleniyor”…

Pamukkale’de 19 Mayıs’a Özel Program

Pamukkale’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı bu yıl farklı yaşanacak. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Pamukkale’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı çeşitli yarışmalarla kutlanacak. Tüm gençlerimizi bu yarışmalara bekliyorum” dedi.

Pamukkale’de 19 Mayıs’a Özel Program

Pamukkale Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile ilgili gençler için yarışma ve…

Travertenlerde Çıplak Fotoğraf Çektirdiler! Tepki Gecikmedi

Denizli Pamukkale Travertenleri’nde 2 erkek turistin çıplak pozları sosyal medyada büyük tepki topladı.

Travertenlerde Çıplak Fotoğraf Çektirdiler! Tepki Gecikmedi

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Pamukkale’de, Polonyalı vücut geliştirme sporcusu Marcin Modrzejewski ve yanındaki erkek arkadaşı çıplak…

Pamukkale’nin Keyfine Sadece Onlar Varabiliyor

Denizli'de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri kapsamında uygulanan tam kapanmadan muaf tutulan turistler, güneşli havada Pamukkale'nin keyfini çıkardı.

Pamukkale’nin Keyfine Sadece Onlar Varabiliyor

Denizli’de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri kapsamında uygulanan tam kapanmadan muaf tutulan turistler, güneşli havada Pamukkale’nin…

Pamukkale’de turistler karın keyfini havuzda çıkarttı

Denizli’de UNESCO'nun Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer alan beyaz travertenleriyle ünlü 'Beyaz Cennet' Pamukkale'de etkili olan kar yağışıyla ortaya kartpostallık görüntüler çıktı.

Pamukkale’de turistler karın keyfini havuzda çıkarttı

DENİZLİ’de UNESCO’nun Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan beyaz travertenleriyle ünlü ‘Beyaz Cennet’ Pamukkale’de etkili olan…

Whatsapp İhbar