Hakan Taşıyan’dan iyi haber! Donör bulundu

Ankara Şehir Hastanesi’nde yaklaşık 4 aydır tedavi gören ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan’ın sağlığına kavuşabilmek için karaciğer nakli beklediği açıklanmıştı. İyi haber duyuruldu. Hakan Taşıyan için uygun donör bulunduğu açıklandı.

Hakan Taşıyan’dan iyi haber! Donör bulundu

Ankara’da yaşayan Hakan Taşıyan, yaklaşık bir yıl önce yaşadığı rahatsızlık sonrası özel bir hastaneye kaldırılmıştı. Ünlü şarkıcı, tedavisinin ardından taburcu edilmişti. Ancak dört ay önce yine rahatsızlanan Hakan Taşıyan, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tekrar tedavi altına alındı. Ünlü sanatçı burada yapılan tetkiklerin ardından Ankara Şehir Hastanesi’ne sevk edildi. Bir süredir durumu kritik olan ve donör arayan Taşıyan için uygun donör bulunduğu duyuruldu.

AMELİYAT SÜRECİ DEVAM EDİYOR

Taşıyan’ın sosyal medya hesabından şu açıklama yapıldı:

Değerli doktorlarımızın aranan donörün bulunması haberini vermesiyle birlikte, büyük bir sevinç yaşadık. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ndeki doktorlarımız, yaptıkları tektikler neticesinde donörün uyumlu olduğunu belirterek akşam üzeri 16.00 civarı karaciğer nakil ameliyatına başlamışlardır. Şu anda ameliyat süreci devam etmektedir…

Bu süreçte dualarıyla ve canı gönülden çığ gibi büyüyen sevgileriyle yanımızda olan tüm Hakan Taşıyan sevenlerinin ve gönül dostlarının dualarını bekliyoruz. Ameliyat süreci sonrasında tekrar bilgilendirme yapılacaktır.”

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar