HALK EKMEK, SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA TAM KAPASİTE ÇALIŞTI

HALK EKMEK, SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA TAM KAPASİTE ÇALIŞTI

Aydın Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek, korona virüs salgını nedeniyle sokağa çıkma yasağının uygulandığı günlerde tam kapasite çalışarak Aydınlıları ekmeksiz bırakmadı. Başkan Çerçioğlu, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin her birimiyle, alınacak olası yeni önlemlere de hazır olduğunu belirtti.

Yüz binlerce ekmek çıkarılan hafta sonunda vatandaşların ekmek talepleri Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılandı. Mobil ekipler tarafından Aydın’ın en ücra mahallelerine kadar ekmek ulaştırılırken, vatandaşlar Halk Ekmek tarafından evlerine kadar getirilen ekmeklerden duydukları memnuniyeti sosyal medyadan duyurarak Başkan Çerçioğlu’na teşekkür etti. Ekmek dağıtımı sosyal mesafe gözetilerek yapılırken vatandaşlara ekmeğin yanında maske de verildi.

BAŞKAN ÇERÇİOĞLU: “AYDIN’I EKMEKSİZ BIRAKMAYIZ”

Halk Ekmek’in hafta sonu boyunca tam kapasite çalıştığının altını çizen Başkan Çerçioğlu, “Aydın’da sosyal belediyeciliği tam anlamıyla işletiyoruz. Eğer Aydın’da yaşıyorsanız karnınız aç yatağa girmezsiniz, soğuktan üşümezsiniz. Çünkü Aydın Büyükşehir Belediyesi var, biz varız. Büyükşehir Belediyesi’nin olası kriz durumlarına ne kadar hazırlıklı ve Aydın’ın her köşesine yetişebilecek bir organizasyona sahip olduğu geçen hafta sonunda bir kez daha görüldü” ifadelerini kullandı.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar