Yunusemre Halk Eğitim Merkezi’nde yüz yüze eğitim yeniden başladı!

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş Yunusemre Halk Eğitim Merkezini Ziyaret etti.
Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş COVİD-19 salgını nedeniyle ara verilen ve Milli Eğitim Bakanlığı Talimatı ile tekrar yüz yüze eğitime başlayan Yunusemre Halk Eğitim Merkezini ziyaret etti

Yunusemre Halk Eğitim  Merkezi’nde  yüz yüze eğitim  yeniden başladı!

Ziyarete Yunusemre İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Emel Bayer, Yunusemre Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayşen Oğuz, Yunusemre Halk Eğitim Merkezi öğretmen ve kursiyerleri eşlik etti. Ziyarette kurum içerisinde yüz yüze eğitim devam eden kursları ve Yunusemre Belediyesi ile yapılan işbirliği protokolü kapsamında açılan kurslara ziyaret gerçekleşti.

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş Yunusemre Halk Eğitim Merkezi’nin maske, mesafe ve hijyen koşuluyla yüz yüze eğitime başladığına vurgu yaparak vatandaşların talepleri doğrultusunda Halk Eğitim Merkezi’nde kursların açılacağını söyledi ve Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş sözlerine şöyle devam etti;


“Yunusemre Halk Eğitim Merkezi’miz de maske, mesafe ve hijyen üst seviyede olmak şartıyla COVİD-19 salgını nedeniyle ara verilen kurslarımıza Milli Eğitim Bakanlığımızın talimatı ile yüz yüze eğitime başladık.

Kursiyerlerimizin, öğretmenlerimizin ve Halk Eğitim Merkezimizin öneri ve sorunlarını dinledik. Şuan Yunusemre Halk Eğitim Merkezi’miz de aktif olarak 10 lokal ve kurum olmak üzere toplamda 100 aktif kursumuz bulunmaktadır. Vatandaşlarımız talepleri doğrultusunda maske, mesafe ve hijyen üst seviyede olmak şartıyla kurs açmaya devam edilecektir” dedi.


Yunusemre Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayşen Oğuz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş başta olmak üzere Yunusemre İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Emel Bayer ve kurslarda görev alan öğretmen ve kursiyerlere teşekkür etti.

HABER:KENAN YÜCEEL/MANİSA

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar