İbrahim Tatlıses evleniyor mu?

Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses ile fotoğrafını kalp emojisi ile paylaşan Gülçin Karakaya ile İbrahim Tatlıses evleniyor iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Gülçin Karakaya'nın ailesinin "Bu iş ya bitsin ya da evlenin" diye baskı yaptığı iddia edildi.

İbrahim Tatlıses evleniyor mu?

Paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen 25 yaşındaki Gülçin Karakaya ve 68 yaşındaki İbrahim Tatlıses çiftinin ilişkileri için yeni bir iddia ortaya atıldı. Hürriyet’in haberine göre; İbrahim Tatlıses, kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlilik kararı aldı. Karakaya, Tatlıses’ten beklediği evlilik teklifini aldı ve ‘Evet’ cevabını verdi. İkili, şimdi nikah için hazırlıklara başladı.

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in, Gülçin Karakaya ile olan yakınlığı da dikkatlerden kaçmadı. Önceki günlerde Karakaya, sosyal medya hesabından Dilan Çıtak Tatlıses ile birlikte bir karesini de yayınlamıştı.

Evlilik kararının arkasında, Gülçin Karakaya’nın ailesinin “Bu iş ya bitsin ya da evlenin” baskısının olduğu iddia edildi.

İbrahim Tatlıses, verdiği bir röportajda kendisinden 43 yaş küçük Gülçin Karakaya ile kameralar karşısına geçmiş ve ikilinin birlikte olduğu iddia edilmişti. Günlerce konuşulan konu hakkında İbrahim Tatlıses, sessizliğini bozmuş, “‘Kimdir Gülçin?’ size anlatayım” diyerek iddialara yanıt vermişti.

“GÜLÇİN YARDIMCIMDIR”

Tatlıses iddialarla ilgili; “Gülçin Hanım benim yardımcımdır. Twitter’ıma bakar, Instagram’ıma bakar. Gülçin Hanım’a etmedikleri laf kalmadı. Onun da bir ailesi var, laf söylenmesi hoş değil” demişti. “Bana keleş sıkıldı, hiçbir zaman ‘Şu anda ne yapıyor, manevi açıdan ne durumda’ demediler. Şimdi ‘Gülçin kimdir?’ diyorlar. Gülçin yardımcımdır. Sağ kolum çalışıyor, sol kolum çalışmıyor, Gülçin de sol kolum, var mı ötesi?” diye konuşmuştu.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar