İlk Bölümüyle Gündem Olan “Kırmızı Oda” Dizisi Hakkında Merak Edilenler

Yapımını OGM Pictures'ın üstlendiği Kırmızı Oda dizisi 4 Eylül Cuma günü ekranları karşısında izleyicilerle buluştu. İlk bölümün ardından sosyal medya kullanıcıları tarafından da hakkından söz ettiren Kırmızı Oda dizisinin konusu ne? Oyuncuları kimler? Konuya ilişkin tüm detaylar haberimizin devamında...

İlk Bölümüyle Gündem Olan “Kırmızı Oda” Dizisi Hakkında Merak Edilenler

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Kırmızı Oda dizisi 4 Eylül Cuma günü ekranları karşısında izleyicilerle buluştu. İlk bölümün ardından sosyal medya kullanıcıları tarafından da hakkından söz ettiren Kırmızı Oda dizisinin konusu ne? Oyuncuları kimler?

Kırmızı Oda Dizisinin Konusu Yaşanmış Hikayelerden Oluşuyor

Yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayelerinden uyarlanan Kırmızı Oda dizisinde, daha önceki projelerinde genellikle komedi türünde karşımıza çıkan Binnur Kaya, bu sefer bambaşka bir karakterle sevenleriyle buluşuyor.

Kırmızı Oda dizisinde insan hayatının en derin sırları gün yüzüne çıkacak. Hayatın içinde bugüne kadar konuşulmamış, konuşulamamış ne varsa ekranlara yansıyacak.

İlk bölümünün ardından meraklı bir hayran kitlesi oluşan Kırmızı Oda, tüm bu yaşanmış hikayeleri farklı konuk oyuncu kadrolarıyla izleyicilerle buluşturacak.

Dizinin Oyuncu Kadrosu Nasıl Olacak?

Dizinin başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı, Baran Can Eraslan yer alıyor.

Farklı oyuncular da birbirinden şaşırtıcı karakterleri canlandırmak üzere diziye konuk olacaklar.

Kırmızı Oda’nın ilk bölümünde ekranlara gelen konuk oyuncular ise Evrim Alasya, Salih Bademci ve Hande Doğandemir oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek hayat öykülerine dayanan hikayelerinden uyarlanan dizi, Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından senaryolaştırılarak ekranlarla buluştu.

Binnur Kaya Kimdir?

Binnur Kaya 19 Nisan 1972’de Ankara’da doğdu. Aslen Elazığlıdır. 1995 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Hemen ardından İstanbul‘a yerleşen Kaya, Ankara Sahnesi ve Karatahta isimli çocuk tiyatroları ve Bakırköy Belediye Tiyatrosu’nda çalıştı. İlk televizyon dizisi Kaynanalar’dır. Beşiktaş Kültür Merkezi oyuncu kadrosuna katıldı. 2007-2008 sezonunda Avrupa Yakası komedi dizisinin kadrosuna dahil oldu. 2010’da “Vavien” filmindeki rolüyle 42. Sinema Yazarları Derneği Ödülleri’nde ve 3. Yeşilçam Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu ödüllerini kazandı. 2014 yılında ise 41. Magnum Altın Kelebek Ödülleri’nde Aramızda Kalsın adlı dizideki rolü ile En İyi Kadın Komedi Oyuncusu Seçilmiştir.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar