İNTİHAR GİRİŞİMİNDE YENİ GELİŞME! SEBEBİ KORONA MI?

İNTİHAR GİRİŞİMİNDE YENİ GELİŞME! SEBEBİ KORONA MI?

Denizli’de boğazına bağladığı su hortumu ile binanın teras katında intihara kalkışan şahsı itfaiye ekipleri tutamayınca hortumun kopması ile terastan açılan hava yastığının üstüne düştü. Şahıs ağır yaralanırken, yaşanan korku dolu anlar amatör kameralara yansıdı.

Denizli’de Pamukkale ilçesi Dokuzkavaklar Mahallesi’nde meydana geldi. Sokağa çıkma kısıtlamasının devam ettiği Denizli’de öğlen saatlerinde yaşanan olayda, Mustafa Ö. isimli şahıs yaşadığı 3 katlı binanın teras katına çıkarak su hortumunu boynuna doladı. Ardından kendisini teras katının korkuluklarından dışarı çıkaran Mustafa Ö., bir süre o şekilde bekledi.

Mustafa Ö.’nün halini gören çevre sakinleri ise polisi arayarak yardım istedi ve bu sırada kendisini intihardan vazgeçirmek için ikna etmeye çalıştı. İhbar üzerine bölgeye itfaiye ve sağlık ekipleri de sevk edildi. Bölgeye gelen itfaiye ekipleri Mustafa Ö.’nün düşme ihtimaline karşı hemen aşağıya hava yastığı açıp ardından şahsı tutmak için teras katına çıktı.

Bu sırada boynundaki hortumla aşağı sarkan Mustafa Ö., kendisini yukarı çekmek istese de bunda başarılı olamadı. Şahsın sarktığı en üst katın balkonuna çıkan bir vatandaş ise Mustafa Ö.’nün boğulmaması ve aşağı düşmemesi için bacaklarından tuttu. Yukarı çıkan itfaiye ekipleri ise şahsı kendisini bağladığı hortumla yukarı doğru çekip tam yakalamaya çalışırken hortum kopunca Mustafa Ö., çevredekilerin çığlıkları eşliğinde aşağıya açılan hava yastığın üstüne düştü. Yaralanan Mustafa Ö., olay yerindeki ambulans ile Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesine kaldırıldı.

AKCİĞERLERİNDE KORONAVİRÜS HASARLARI TESPİT EDİLDİ

Denizlihaber.com’u haberine göre;Hastanede sağlık durumunun kontrolü için tomografisi alınan Mustafa Ö.nün akciğerlerinde korona virüsün sebep olduğu hasarlar tespit edilence gözlem alna alındı. Şahsı kurtarma çalışmasında yer alan ekipteki görevliler ve komşusu da korona virüs tedbirleri kapsamında karantinaya alındı. Mustafa Ö.’nün temas ettiği kişilerin araştırılmaya başlandığı öğrenildi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir