İrem Derici, kendinden 11 yaş küçük oyuncuyla aşk yaşadığını itiraf etti

İrem Derici, kendisinden 11 yaş küçük oyuncu Emre Aslan ile hakkında çıkan aşk dedikodularına son noktayı koydu. Ünlü şarkıcı, dün ayaküstü sohbet ettiği muhabirlere aşk iddialarını doğruladı.

İrem Derici, kendinden 11 yaş küçük oyuncuyla aşk yaşadığını itiraf etti

Uzun süredir aradığı aşkı bulamadığından bahseden İrem Derici’nin kendisinden 11 yaş küçük, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin yıldız oyuncusu Emre Aslan ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

İrem Derici, dün bir mekandan çıktığı sırada kendisini bekleyen basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ünlü şarkıcı, sorulan sorular karşısında oyuncu Emre Aslan ile aşk yaşadığını itiraf etti. Uçankuş’ta yer alan habere göre, aşk soruları karşısında utanan Derici, “Sizde kredim var diye düşünüyorum. Böyle bir konuda tek başıma değil de beraber konuşuruz diyeyim” ifadelerini kullandı.

İrem Derici geçen günlerde bir grup oyuncu arkadaşıyla Kadıköy’de kameralara takılmış, korona yasaklarına uymayan Derici’ye polis tarafından ceza kesmişti. Ünlü popçunun “Buradaki herkes oyuncu ve hepsinin korona testi yapılıyor” dediği isimler arasında, sevgilisi Emre Aslan’ın da olduğu ortaya çıkmıştı.

EMRE ASLAN KİMDİR?

Emre Aslan, 7 mayıs 1998 yılında İstanbul’da doğdu. Yüksek öğretim eğitimini FMV Işık Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Oyunculuğa duyduğu ilgi nedeniyle üniversite eğitimi sürecinde Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi de alan Emre Aslan, bir sezon boyunca ‘Yedi Kocalı Hürmüz’ adlı oyunda sahne aldı. Aslan şimdilerde Çok Güzel Hareketler 2’de yer alıyor.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar