İsmail Küçükkaya’nın eski eşinden zehir zemberek açıklamalar

İsmail Küçükkaya’nın şiddet gördüğünü idda eden eski eşi Eda Demirci, ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından Uluslararası Cesur Kadınlar Ödülü verilen Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

İsmail Küçükkaya’nın eski eşinden zehir zemberek açıklamalar

Eda Demirci, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, eşinden şiddet gördüğü dönemde Güllü’nün kendisini dinlemediğini ifade etti. Canan Güllü’ye verilen Cesur Kadınlar Ödülü’ne tepki gösteren Demirci, “Dalga geçiyorlar resmen. Neyin cesaretiydi? Beni dinlememek bir cesaretti herhalde. Beni dinlememenin cesaretinin ödülünü aldı. Beni dinlemedi, çünkü ya ben doğru söylüyorsam o kanala artık çıkamayacaktı. Güçlünün yanında olmayı tercih etti” diye konuştu.

İşte Eda Demirci’nin açıklamalarının tamamı:

Beni dinlemesi talebinde bulunduğum Canan Güllü tarafından reddedildim ve dün 8 Mart, benim psikolojik şiddetim hiç bitmiyor, bu noktaya dikkat çekmek istiyorum. Dünya Kadınlar Günü’nde Canan Güllü ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından Uluslararası Cesur Kadın Ödülü’nü aldı. Yani dalga geçiyorlar resmen. Neyin cesaretiydi? Beni dinlememek bir cesaretti herhalde. Beni dinlememenin cesaretinin ödülünü aldı.

“GÜÇLÜNÜN YANINDA OLMAYI TERCİH ETTİ”

Yani bir dernek başkanı 52 bin 500 tane üyesi olan Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı bir mağdur kadını dinlemiyorsa çünkü ben güçsüzüm, güçlü tarafı dinlemek her zaman insanların işine gelen… Beni dinlemedi, çünkü ya ben doğru söylüyorsam o kanala artık çıkamayacaktı. Güçlünün yanında olmayı tercih etti. Belki yalan söylüyordu. Beni dinlemesi gerekiyordu. Öyle yada böyle beni dinlemesi gerekiyordu.

“BU BİR ALGI OPERASYONUDUR”

Bu alınan ödül toplumu, insanları aptal yerine koymaktır. Bir algı operasyonudur. Diğer şahıs Türkiye’nin en güvenilir ikinci adamı seçildi bu sene, bu bayan da Canan Güllü de Amerika Dışişleri tarafından yılın cesur kadını seçildi. Bu nasıl aklama, bu nasıl algı oluşturmadır…”

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar