İşveren Sendikası Etkinlik-Sen  paydaşları buluştu ”

Tüm Etkinlik Sektörü İşveren Sendikası (Etkinlik-Sen) Manisa Şubesi  aylık  toplantısını  gerçekleştirdi. Özel bir işletmede gerçekleşen toplantıya   Etkinlik-Sen Manisa Şube Başkanı Yalçın Taşdemir ve yönetim kurulu üyeleri,  Etkinlik-Sen üyeleri katıldı.

 

Etkinlik-Sen Manisa Şube Başkanı Yalçın Taşdemir yaptığı açıklamada”Korsan organizasyonların önüne geçilmeli. Biz bununla sendika olarak mücadele edeceğiz”   dedi  ve sözlerine şöyle devam etti;

 

 

“Etkinlik sektörünün  birbirinden seçkin kuruluşları ile bir araya geldik. Etkinlik-Sen etkinlik sektörünü  Tek çatı altında birleştirmiştir ve 2020 yılında kurulmuştur. Manisa’da bir ilke imza attık ve tüm sektör çalışanları ile aynı yolda ilerlemekteyiz.  Şimdi sektör paydaşlarının yaşadığı en büyük sıkıntısı  olan korsan organizasyonların pandemi nedeniyle kapalı olan  mekanlarda korsan etkinliklerin  daha fazla ilgi gördüğü belirtilmektedir. Bizim ekonomiye kattığımız katma değer çok önemli. Bunun dikkate alınmasını istiyoruz. Bundan sonra olası durumlarda alınacak tedbirlerde daha akılcı, daha düşünülerek tedbirlerin alınması gerektiğini söylüyoruz”

 

HABER:KENANYÜCEEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar