Altay’dan örnek destek

Altay Spor Kulübü, yaptığı açıklama ile, Erhan Çelenk’in memleketi Akçaabat’ta öğrenim gördüğü ilkokulu Dörtyol İlköğretim Okulu ile Çelenk’in futbolcu arkadaşı Harun Topaloğlu’nun öğretmenlik yaptığı Çayırbağı İmam Hatip Ortaokulu’na, tecrübeli oyuncu ile birlikte 1.914 adet spor malzemesi desteğinde bulunacaklarını belirtti.

Altay’dan örnek destek

Altay Spor Kulübü Başkanı  Özgür Ekmekçioğlu, Erhan Çelenk’in memleketi Akçaabat’ta öğrenim gördüğü ilkokulu Dörtyol İlköğretim Okulu…

Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe’den STK çıkarması

CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, CHP Konak İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurten Serhadbeyi, CHP Konak İlçe STK Komisyonu Başkanı Özgür Çağlar Akova ve yürütme kurulu üyeleri İzmir’de bulunan Sivil toplum örgütlerini ziyaret etmeye devam ediyor. 

Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe’den STK çıkarması

Salı günü erken saatlerde başlayan ziyaret mesaisi kapsamında Hakkarililer Kültür, Sanat, Eğitim, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği…

İZMİRLİLER TEHLİKE İÇİNDE..

Kurtuluş Savaşının 100. Yılı gibi kutlu bir tarih içinde, İzmir’in kurtuluşu olan 9 Eylül gününden bir gün önce, (benim de yıllarca köşe yazarlığı ve araştırmacılık yaptığım) Hürriyet Ege gazetesinde yazılan bir yazı, İzmirlilerin nasıl bir tehlike içine itildiğini gösteriyor. Madde, madde yazalım. Dehşeti fark edelim.

İZMİRLİLER TEHLİKE İÇİNDE..

1- İzmir’i çepeçevre saran müthiş orman yangınlarını PKK terör örgütü resmen üstlenmiştir. Aksi bir durum için…

İzmir, direniştir.. İlk kurşundur.. Hasan Tahsin’dir..

Bir vatanın ve kahraman bir milletin özgürlüğüne kavuştuğu kenttir.. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının bizlere hediyesi ve emanetidir.. 9 Eylül İzmir’in Kurtuluşunun 99’ncı Yıl dönümü Kutlu Olsun.

İzmir, direniştir.. İlk kurşundur.. Hasan Tahsin’dir..

”Bütün cihan işitsin ki efendiler, artık İzmir hiçbir kirli ayağın üzerine basamayacağı kutsal bir topraktır..” 9…

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN PİLAV HAYRI GERÇEKLEŞTİ DUALAR EDİLDİ


Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği başkanı Adnan Kaya ve yönetim kurulu üyeleri  İzmir depreminde hayatını kaybeden Gazi Kızı Elif İnan Ve Uzman Çavuş Hakan Aktürk ve tüm şehitler için pilav hayrı gerçekleştirildi dualar edildi.

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN PİLAV HAYRI GERÇEKLEŞTİ DUALAR EDİLDİ

Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği anlamlı bir etkinliğe imza attı. İzmir depreminde hayatını kaybeden Gazi…

Milli Yol Hareketi Manisa  İl İstişare Toplantısı Gerçekleşti

Türkiye siyasetinde yeni kurulması planlanan bir partinin altyapı çalışmaları olan ve Milli Yol Hareketi olarak adlandırılan oluşumun Manisa  il istişare toplantısı  gerçekleştirildi. 19. il olan Manisa istişare toplantına yaklaşık 200 kişilik  Muhsin Yazıcıoğlu sevdalısı Alperenler ve vatandaşlar katıldı.

Milli Yol Hareketi Manisa  İl İstişare Toplantısı Gerçekleşti

Milli Yol Hareketi Manisa istişare toplantısı   BBP eski Manisa İl Başkanı  Ali Uysal’ın ev sahipliğinde Şehzadeler…

Chp’li Gruşçu “Ak Parti 19 Yıldır, Doğayla Hesaplaşıyor”

CHP Konak İlçe Başkanlığı, 5 Haziran Dünya Çevre Günü vesilesiyle, Türkiye’nin 19 yıllık çevre sorunlarını masaya yatırdı. Başkan Gruşçu, AK Parti’nin 19 yıldır doğayla bitmek bilmeyen  hesaplaşması olduğunu aktararak, “Doğa katliamı artık gelecek nesiller için de büyük bir tehlike haline gelmiştir” dedi. 

Chp’li Gruşçu “Ak Parti 19 Yıldır, Doğayla Hesaplaşıyor”

Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Başkanlığı Çevre Komisyonu, Başkan Çağrı Gruşçu öncülüğünde, 5 Haziran Dünya Çevre Günü vesilesiyle, Türkiye’nin 19 yıllık…

MANİSA’DA ATEŞ SAVAŞÇILARI YANGINLA MÜCADELEYE HAZIR

Manisa Ormanlarının Ateş Savaşçıları Yangınlarla Mücadeleye Hazır
Yaz aylarının gelmesiyle zümrüt yeşili ormanlarımızın en büyük düşmanı olan yangınlarda kendini göstermeye başladı.  

MANİSA’DA ATEŞ SAVAŞÇILARI YANGINLA MÜCADELEYE HAZIR

Orman yangınlarıyla mücadelenin en ön saflarında yer alan orman yangın ekipleri de gerek donanım, gerek de…

Öğrenciler Profesyonellerle Buluşuyor

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım birinci sınıf öğrencileri sektör profesyonelleri ile online bir araya geliyor.

Öğrenciler Profesyonellerle Buluşuyor

İletişim Fakültesi akademisyenlerinden Doç. Dr. Hidaye Aydan Bilgilier’in “Araştırma Yöntemleri” dersi kapsamında düzenlenecek online buluşmalarda önceki…

“Esra Kavrukkoca ile Söz ve Müzik” EGE TV’de Başlıyor!

Ege’nin tek televizyonu EGE TV, izleyicisiyle buluşturduğu programlara bir yenisini daha ekledi. Başarılı ve deneyimli program yapımcısı, sunucu Esra Kavrukkoca, "Esra Kavrukkoca ile Söz ve Müzik” isimli program ile seyirciyle buluşacak.

“Esra Kavrukkoca ile Söz ve Müzik” EGE TV’de Başlıyor!

Türkiye’nin televizyonu EGE TV izleyicisiyle yeni bir programı daha buluşturuyor. Müzikten sinemaya, edebiyattan tiyatroya, sanatın her…

Whatsapp İhbar