İzmir Büyükşehir Belediye’ye bağlı İZDOĞA personel alımı yapacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan İzdoğa A.Ş, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında bugün yeni iş ilanı yayınladı. İşte ilanın detayları...

İzmir Büyükşehir Belediye’ye bağlı İZDOĞA personel alımı yapacak

İlana göre İzdoğa, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 6 farklı meslekten personel alımı yapacak! İzdoğa personel alımı için başvurular 17 Mart 2021 tarihinde sona ereceği açıklandı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzdoğa Anonim Şirketine en az lise mezunu 1 Mühendis (Enerji sistemleri) alımı, 3 Şoför alımı, 1 Büro memuru alımı, 1 Çağrı operatörü alımı, 2 İş makineleri operatörü ve 1 Sondaj teknikeri alımı olmak üzere toplam 9 personel alınacak.

Başvuruda bulunmak isteyen adayların adli sicil kayıtlarının bulunmamaları, erken adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları ve herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması gerekmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzdoğa Çevre Koruması İyileştirilmesi Müşavirlik ve Proje Hizmetleri A.Ş personel alımı başvuruları 15 Mart 2021 tarihinde başlayacak. Başvuru yapmak isteyen adayların, en geç 17 Mart 2021 tarihinde www.izdoga.com.tr/tr/CVBankasi/15 internet adresi üzerinden online başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecekleri duyuruldu.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar