İzmir Çeşme’de 60 Bin Lira Değerinde Uyuşturucu Operasyonu!

Çeşme Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği (NARKO) ekiplerinin, İzmir Çeşme'de uyuşturucu ticareti yapmak suçu şüphesiyle yakaladığı H.G., hakkında yapılan adli işlem sonucu suçlu bulunarak tutuklanmasının ardından cezaevine gönderildi. İşte detaylar...

İzmir Çeşme’de 60 Bin Lira Değerinde Uyuşturucu Operasyonu!

Çeşme Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği (NARKO) ekiplerince operasyonu yapıldı. İzmir Çeşme’de uyuşturucu ticareti yapmak suçu şüphesiyle yakaladığı H.G., hakkında yapılan adli işlem sonucu suçlu bulunarak tutuklanmasının ardından cezaevine gönderildi.

Çeşme Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği (NARKO) ekiplerinin, Çeşme’de uyuşturucu ticareti yapmak suçu şüphesiyle yakaladığı H.G., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

60 Bin Lira Değerinde Uyuşturucu

H.G.’nin üzerinde arama yapan ekipler, toplam değeri 60 bin lira olan 55 gram kokain ve 25 gram esrar maddesi ele geçirdi.

Edinilen bilgiye göre, uyuşturucu ile mücadele kapsamı dahilinde yaz aylarında, İzmir Çeşme‘de Çeşme NARKO Grup Amirliği ekipleri tarafından yoğun çalışma başlatıldı.

Çeşme NARKO Grup Amirliği Çeşme’ye kafa yapıcı madde ticareti yapmak için geldiği belirlenen H.G. adlı zanlıyı, 19 Ağustos Çarşamba günü düzenledikleri bir operasyonla yakaladı.
H.G.’nin üzerinde arama yapan ekipler, toplam değeri 60 bin lira olan 55 gram kokain ve 25 gram esrar maddesi ele geçirdi. H.G.’nin kaldığı otelde de arama yapan ekipler, uyuşturucu maddeleri çoğaltmak amacı ile kullanıldığı değerlendirilen iki şişe amonyak, iki adet mum ve bir metal kaşığa el koydu. Yapılan işlemlerinin ardından Çeşme Adliyesine sevk edilen H.G., nöbetçi mahkemede yapılan yargılamanın ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Paylaş:

İzmir Çeşme’de 60 Bin Lira Değerinde Uyuşturucu Operasyonu!” için bir yorum yapıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar